Doğum sancısı nasil oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval tarafından oluşturulan Doğum sancısı nasil oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,006 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sancısı nasil oluyor
Konbuyu başlatan Şevval
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk gebeliğim doğum sancısı çok mu zor yada doğum sancısı olduğunu nasıl anlıyorsunuz doğum esnasında en çok sizi zorlayan şey nedir ? Bunları çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler 😘

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk gebeliğim doğum sancısı çok mu zor yada doğum sancısı olduğunu nasıl anlıyorsunuz doğum esnasında en çok sizi zorlayan şey nedir ? Bunları çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler 😘
Canım illaki zor ama dayanılmayacak kadar değil. O sancı başladığında anlamamak mümkün değil ve bi anda girmiyor zaten yavaş yavaş başlıyor sonrasında doğuma yakın şiddetleniyor kendi sancın olsa da böyle oluyor suni sancı verilse de böyle oluyor. En zor kısmı doğuma en yaklaştığın kısım oluyor sancılar hat safhaya ulaşıyor ama oraya kadar geldikten sonra zaten doğuma da hazırsın demek oluyor. Çok takma kafana sıkma kendini bi sancı geliyor geçiyor nihayetinde minnoşunu alıyorsun kucağına ağrı sızı geçiyor zaten onu gördüğün anda sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini kaçıncı haftadasın

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Canım illaki zor ama dayanılmayacak kadar değil. O sancı başladığında anlamamak mümkün değil ve bi anda girmiyor zaten yavaş yavaş başlıyor sonrasında doğuma yakın şiddetleniyor kendi sancın olsa da böyle oluyor suni sancı verilse de böyle oluyor. En zor kısmı doğuma en yaklaştığın kısım oluyor sancılar hat safhaya ulaşıyor ama oraya kadar geldikten sonra zaten doğuma da hazırsın demek oluyor. Çok takma kafana sıkma kendini bi sancı geliyor geçiyor nihayetinde minnoşunu alıyorsun kucağına ağrı sızı geçiyor zaten onu gördüğün anda sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini kaçıncı haftadasın
Sağol Allah razı olsun 28 haftadym günler getckce korkmaya başlıyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sağol Allah razı olsun 28 haftadym günler getckce korkmaya başlıyorum
Ben ilk gebeliğimde normal ve sezaryen doğum videolarını izledim ne oluyor nasıl oluyor öğreneyim diye ama gram korkum yoktu bilmediğim için ikinci de başıma gelecekleri bildiğimden hem biraz korku vardı ama bi yandan da daha hazırlıklıydım benim doğumlarım sıkıntılı geçti hep 14 15 saat sürdü suni sancıyla doğurdum ikisini de ikincide artık tövbe etmiştim bi daha çocuk doğurmamaya büyük konuşmamak lazımmış 3.yü bekliyorum canım ben bile buna cesaret edebildiysem hiç korkma 😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benimde ilk canım valla bende çok merak ediyorum. Bence kim ne derse desin kendimiz yaşamadan anlayamayız herhalde o acıları falan 😉☺️

MinnosununAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile olduğumu öğrendim öğreneli hiç korkum olmadı hep aklımda normal doğum vardı.Cok şükür olduda. 15 saat sancı çektim bebeğin dünyaya gelince 1saniyesini bile hatirlamiyosun.cektigin acınin kat kat fazlasını hakediyor o an... Doğum yapalı 1bucuk yıl olacak.Ve ben hamileyim 🤦🏻‍♀️O sancinin nasıl bişey oldugunu bilsemde hiç korku endişe yok içimde sende öyle ol.yapabilirim de bebeğim için benim sağlığım için değer de kendini rahatlat.inan hiç abartildigi gibi bişey degil...

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Suni sancı beni öldürdü şansın var ise evde çek doğuma hastaneye git derim

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Fazla düsünme canim düsündükce korkularin cogalir dogumun normal birsey oldugunu aklindan cikarma mesela benim 4. Gebeligim oldugu Halde korkuyorum ama öyle kendimi tedirgin edecek kadar degil cnm arkadasin biri size cok güzel anlatmls nasil oldugu ben bir yerde okuduydum aslinda korkunca agriyi kac kat fazla hissediyomussun onun icin soguk kanli olmak gerekiyor sadece bir tavsiye sancilar geldiginde bagirmak yerin nefes alip vermek cok ise yariyo düzenli ve sakince zaten bebisi aldiktan sonra kucağına o Anda herseyi unutuyosun deger diyosun

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne yaparsan yap acıya dayanamıyom diye sakın sezeryan istiyorum deme hersey normalse son ana kadar bekle ve normal dogur dayanılamayacak kadar cok bi acı degil ve dogum Yapınca hepsi bitiyor ve hemen ayaga kalkıyorsun

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Keske byle anlatgn gbi oslaydi cnm 😀😀 oyle rht anlationki hanleym ya dogm yapasim geldi 😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canimm benim gbi bri normal yaptiysa sen hay hay yaparsin iki ikinmayla cocuk kucagnda 😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar