Doğum sancısı tam olarak nasıl oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan Doğum sancısı tam olarak nasıl oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,044 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sancısı tam olarak nasıl oluyor
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru Ulus

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Adet sancısı gibi Bi anda giriyor belim kasıklarım falan sonra Bi geçiyor hafifliyor gibi aradan zaman geçiyor biraz sonra yine bi anda giriyor böyle mi kızlar

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Adet sancısı gibi Bi anda giriyor belim kasıklarım falan sonra Bi geçiyor hafifliyor gibi aradan zaman geçiyor biraz sonra yine bi anda giriyor böyle mi kızlar
Yok canım keşke öyle olsa ben şimdi dogururdum iki haftadır oluyor o dediğin bende doğum sancısı çok keskin çok can yakıcı oluyor ama herkeste farklılık gösterebilir bence geçen gün birisi hafif sancıyla gitmiş meğer doğum samcisiymis 8 cm açıkla gitmiş doğum yapmış herkeste farklı olabilir bence

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende böyle hep kendi kendime düşünürdüm sancı nasıl birşey acaba diye 🙂 ama doğum yapacağım gün o sancının tarifi olmadığını anladım😍 ayaktaç bile duramıyordum 5 dakikada bir çok keskin bir ağrı oluyordu zaten doğum sancısı olduğunu hemen anlıyorsun çok farklı bir acı seni korkutmak istemem ama zor bir süreç ama bebeğinş kucağına alınca hemen unutuyosun🥰🥰
Cs

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım keşke öyle olsa ben şimdi dogururdum iki haftadır oluyor o dediğin bende doğum sancısı çok keskin çok can yakıcı oluyor ama herkeste farklılık gösterebilir bence geçen gün birisi hafif sancıyla gitmiş meğer doğum samcisiymis 8 cm açıkla gitmiş doğum yapmış herkeste farklı olabilir bence
Doğurdum mu sen sonunda Allah bağışlasın dua et darısı başıma Kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla başımıza gelince gorcez gibi canm zira iki gündür yürürken bacaklarıma ağrı giriyor bıçak gibi ama ne belimde ne kasığımda ağrı yok kaç haftalık seninki

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım şuan olan sancıların açılma sancısı bu sancıları takipnet kaç dk da nir geliyor kaç dk sürüyor diye bebeğinin hareket sayısını kontrol et 10 taneyi geçmesi gerekiyor ve bol bol yürüyüş yap madem başlamış açılma sancınn doğur bari değil mi 😂

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız ne doğurması daha gelmeye niyeti yok benim ikinci ya ondan biliyorum 😄
Doğurdum mu sen sonunda Allah bağışlasın dua et darısı başıma Kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla başımıza gelince gorcez gibi canm zira iki gündür yürürken bacaklarıma ağrı giriyor bıçak gibi ama ne belimde ne kasığımda ağrı yok kaç haftalık seninki

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim kaç haftalik bebeğin her çocuk bir olmuyo doğum başlangıcıdır aksi halde ne zaman ağlar duramazssan işte o sancı doğum sancısı🤭🥰🥰sağlıkla kavuş bebeğine ikinci çocuğumda iki gün öyle sancilandim gittim açılmaya başlamıştı doğum yaptım ilk çocuğum da kovayla su döker gibi su geldi sancı suni verdiler bakalım üçte nasıl olacak 🤔Allahım bir avazda kurtarsın ilk bebek mi

Tüm sayfalar yüklendi.