Doğum sancısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gülsümmm tarafından oluşturulan Doğum sancısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğum sancısı
Konbuyu başlatan Gülsümmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Gülsümmm

Kayıtlı Üye
rank
Selamın aleyküm ikinci gebeliğim ilki suni sancı yla geldibunda da şimdi kasılmalar başladı gerçek sancı nasıl başlar bilmiyorum 39 haftalık ve devlet hastanesinde normal doğum yapan var mı

Merve hazal hiranur

Kayıtlı Üye
rank
Ben 40.haftada devlette yaptım.suni sancı ile devam etti 5dkkada bir veya 10 dkkada üç tane olacak şekilde eğer kasilmaLar düzenliyse devamı gelir ve dinlenerek geçmez bence sıcak bı duş al masaj yap veya yaptır geçiyorsa bracton hicks kasilmasidir yani yalancı kasılmalar Allah yardımcınız olsun 🙂

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kasılmaları takip et cnm

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Selamın aleyküm ikinci gebeliğim ilki suni sancı yla geldibunda da şimdi kasılmalar başladı gerçek sancı nasıl başlar bilmiyorum 39 haftalık ve devlet hastanesinde normal doğum yapan var mı
Kasılmalar once 3 yada 4 dkda bir oluyor sorada 2 dkda iki defa sora daha da fazla ve 1 dkika boyunca tutup birakmiyor ben devlette normal doğum yaptim ama 40 haftaliktim devlette hic iyi davranmıyorlar ama arada iyi insanlar çıkabilir 🤗🤗🤗

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizim burda ozel beni sezeryana aliodu durduk yere esim birkmadi beni devlete goturdu dogmuma bir hafta var dedi devlt hastanesi ve snra bir hafta icnde dogm yaptim devltte ..ben kactgm icn doktor dogmuma girdi ebede vardi tabi .. ebeleri pis sikyt edersen adam gbi dvraniolar cnm ..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar