Doğum Sancısını Nasıl Ayırt Ederiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kbr.gkds tarafından oluşturulan Doğum Sancısını Nasıl Ayırt Ederiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,106 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum Sancısını Nasıl Ayırt Ederiz
Konbuyu başlatan Kbr.gkds
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kbr.gkds

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 33+3 haftamdayım 3 gündür ara ara sancılarım sırtımda ve kaburgam da ağrı oluyor yalancı sancı ile gerçek sancı nasıl ayırt edilir acaba?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 33+3 haftamdayım 3 gündür ara ara sancılarım sırtımda ve kaburgam da ağrı oluyor yalancı sancı ile gerçek sancı nasıl ayırt edilir acaba?
Doğum başladığı zaman o sancıyı anlarsın zaten canım belli aralıklarla ama düzenli gelir bide senin bebeğin çok küçük daha ağrın sancın çoksa dra gitmende fayda var

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Gercek sancı duzenlı oluyor canım dinlenince gecmıyor 10 dk da en az 3 kere oluyorsa gercek
Teşekkür ederim canım ya valla insan tereddüt ediyor anlayamıyorum ne oldugunu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum başladığı zaman o sancıyı anlarsın zaten canım belli aralıklarla ama düzenli gelir bide senin bebeğin çok küçük daha ağrın sancın çoksa dra gitmende fayda var
Aynen ya doktora gideceğim bende ama en yakın randevuyu 2 hafta sonraya alabildim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen ya doktora gideceğim bende ama en yakın randevuyu 2 hafta sonraya alabildim
Abla bebek kizmi erkekmi
Erkek canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar