Doğum servisindeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MrymCetinkaya tarafından oluşturulan Doğum servisindeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,610 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum servisindeyim
Konbuyu başlatan MrymCetinkaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mikaraunxxx

Mikaraunxxx

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yatışım yapıldı, 2cm açıklığım vardı balon yerleştirildi. Balon düştü şu an 4,5 cm ama bebeğim yukarda. Dua edin benim için iyi bir doğum olsun.
İnşallah hayırlısıyla ve sağlıkla doğurursun insallah senin önceden sezeryandı dimi ? Ssvd olmak istiyorsun yanlış hatırlamıyorsam Allah nasip eder inşallah ben de sezeryan oldum ben de ssvd istiyorum sen doğurursan bana da öner doktorunu lütfen 🙏❤ Rabbim yardımcın olsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yatışım yapıldı, 2cm açıklığım vardı balon yerleştirildi. Balon düştü şu an 4,5 cm ama bebeğim yukarda. Dua edin benim için iyi bir doğum olsun.
Canım nasıl oldun oldu mu doğumun?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum oldu dün sabah, Sezaryen oldum
Şimdi gördüm canım Allah sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah🥰 🙏 açılmada olmuş aslında neden sezaryen yaptılar başka bi aksilik mi oldu? Bebiş nasıl, sen nasılsın?

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kaç gün yattın
1 gece normal doğum için yattım, doğum olmadı sezaryene alındım. 1 gecede sezaryn sonrası yattım.

İnşallah hayırlısıyla ve sağlıkla doğurursun insallah senin önceden sezeryandı dimi ? Ssvd olmak istiyorsun yanlış hatırlamıyorsam Allah nasip eder inşallah ben de sezeryan oldum ben de ssvd istiyorum sen doğurursan bana da öner doktorunu lütfen 🙏❤ Rabbim yardımcın olsun
Olmadı sezaryene girdim yine son anda, doğum zor ilerledi ben çok yoruldum ikanamayinca sezaryen istedim.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
1 gece normal doğum için yattım, doğum olmadı sezaryene alındım. 1 gecede sezaryn sonrası yattım.

Olmadı sezaryene girdim yine son anda, doğum zor ilerledi ben çok yoruldum ikanamayinca sezaryen istedim.
Ahh o yorulma yokmu insanı olduruyor bende son anda hal kalmadı sezeryan dedim de doktor dinlemedi bile

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canım nasıl oldun oldu mu doğumun?

Şimdi gördüm canım Allah sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah🥰 🙏 açılmada olmuş aslında neden sezaryen yaptılar başka bi aksilik mi oldu? Bebiş nasıl, sen nasılsın?
Bebek çok yukardsydi inmedi bir türlü, suni sancı vermedi doktor rüptür riski yüzünden. Suyumu patlatıp bebeğin inmesini sağlayalim dedi öyle yaptık, suyum tamemn bitti bebek kanala yavaş indi, saatler sürdü susuz doğum zor oluyor demekki ikinamadin çok yorulmuştum artık. Kendim sezaryen istedim en son guvenemedim de kendime. İyiki de istemiştim ödem oluamus hep doğum yolunda zaten bebek çok zorlanirmis çıkarken ikinsamda. Birde 4.65 kg dogdu iriydi.

Teşekkür ederim hepinize darısı tüm bekleyenlerin başına.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebek çok yukardsydi inmedi bir türlü, suni sancı vermedi doktor rüptür riski yüzünden. Suyumu patlatıp bebeğin inmesini sağlayalim dedi öyle yaptık, suyum tamemn bitti bebek kanala yavaş indi, saatler sürdü susuz doğum zor oluyor demekki ikinamadin çok yorulmuştum artık. Kendim sezaryen istedim en son guvenemedim de kendime. İyiki de istemiştim ödem oluamus hep doğum yolunda zaten bebek çok zorlanirmis çıkarken ikinsamda. Birde 4.65 kg dogdu iriydi.

Teşekkür ederim hepinize darısı tüm bekleyenlerin başına.
Canım bebeğini sağlıkla kucağına aldıktan sonra doğumun nasıl olduğu önemli değil bence hayırlısı böyleymiş maşallah kilosu da iyiymiş normal doğum zor olurdu zaten senin için benimkiler 3er kilo oldukları halde çok zor geçti doğumlarım rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah amin canım benim inşallah 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar