Doğum sigortası yaptıran varmı🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mavıgokyuzu tarafından oluşturulan Doğum sigortası yaptıran varmı🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sigortası yaptıran varmı🙄
Konbuyu başlatan Mavıgokyuzu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Katılım
2 Ocak 2021
Mesajlar
518
Konum
İstanbul
Doğum sigortaları hamile oldugunuzu öğrendikten sonrada yaptırabilirsiniz.
Fiyatları yüksek olduğundan genelde durumu orta ve yüksek seviye olanlar tercih edebilir.

Genel olarak fiyatları 4000 TL civarından başlar 25 bin tl arasında değişmektedir.
Doğum sigortası içerigi ise
Anlaşmalı kurumlarda geçerli olmak üzere normal doğum, sezaryen doğum ve epidural normal doğum limitsizdir. Epidural sezaryen doğumda, sadece epidural ilaç masrafı sigortalı tarafından karşılanacaktır, sezaryen doğum limitsizdir. 1.500 TL ek prim ödemesi ile hamilelik sürecinde oluşabilecek düşük, düşük tehdidi, preeklampsi komplikasyonlarını poliçenizde güvence altına alabilirsiniz. Yatarak tedavi teminatı ise anlaşmalı kurumlarda 10.000 TL limit ile kullanılabilir.

Hamilelik sürecindeki tüm rutin kontroller, genel kan testi, ikili ya da üçlü taramalar, tiroit testleri, şeker yüklemesi, kan ve idrar tahlilleri gibi hamilelik boyunca ihtiyaç duyulan tetkik ve tahliller yılda 8 adet doktor muayenesi ile sınırlıdır. Tutar olarak limit bulunmamaktadır. Muayene hakkı sadece hamilelik süresince geçerlidir. Poliçenize dahil olan diğer hizmetler; online doktor, psikolojik danışmanlık ve diyetisyen hizmetidir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Benzer konular


Üst