doğum sonrası âdet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan doğum sonrası âdet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,320 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı doğum sonrası âdet
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
kızlar ben 2 ay önce 4 Mart'ta doğum yaptım Bir hafta on gün önce ilk kez eşimle birlikte oldum bugünde(affedin lütfen çok korkuyorum söylemek zorundayım) akıntıyla kan geldi minnacık 😟süt veriyorum diye korunmadim iki üç gün arayla ilişki oldu toplam da iki kez filan 😟😟 hamile kalmam demi yada âdet mi olucam ama sancım filan yok🥺🥺ay çok korkuyorum bu neydi şimdi yaa😞
Süt korumuyor kesinlikle eşinize güvenmeyin ben hem emzirdigim hemde eşim korunduğu halde hamile kaldım ve spiral taktirmadan ilişki bile düşünmüyorum gerçi o da tam koruyor ama onu taktrsam dahi eşim mecbur yine koruncak üst üste çocuk gelmesi zor oluyor sen mutlaka test yaptır canm hakkında hayırlısı olsun haber edersin bize de

kızlar ben 2 ay önce 4 Mart'ta doğum yaptım Bir hafta on gün önce ilk kez eşimle birlikte oldum bugünde(affedin lütfen çok korkuyorum söylemek zorundayım) akıntıyla kan geldi minnacık 😟süt veriyorum diye korunmadim iki üç gün arayla ilişki oldu toplam da iki kez filan 😟😟 hamile kalmam demi yada âdet mi olucam ama sancım filan yok🥺🥺ay çok korkuyorum bu neydi şimdi yaa😞
Süt korumaz canım rabbim gönlüne göre versin ❤️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende kasımda doğum yaptım ocakta reglim oldu 3 ay olmadı ama bu arada adet tarihim geldiği gün hafif kahverengi akıntı oldu ve bidaha olmadı şubatta adet oldum mart nisan boş geçti mayısta oldu tekrar bundan sonra olacakmı bilmiyorum bende kahverengi leke görünce korkmuştum ama doçtor olabilir normal dedi

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Saglık ocagını ebesine sor en mantıklısı benim arkadaşım da aynı senin gibi olmuştu kız hamile kalmış dikkat et
aaa şakamı yaa ne olur olmasın Allah olmayanlara versin ben eğer hamile kalmissam herkesin diline düşerim bana önüne gelen sakın 5 yıl çocuk yapma diyor çocuklarin küçük daha diyorlar eğer varsada karnım buyuyene kadar kimseye asla demem🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Süt korumaz canım rabbim gönlüne göre versin ❤️
gerçekten mi yaa çok korkuyorum şimdi tuvalete gittim koyu kahverengi yine peçeteme geldi azıcık yarın sağlık ocağına gitsem belli olurmu kanda hemen

ay insallah 🙏bak içim rahatladı şimdi oh beee
Canım bende kasımda doğum yaptım ocakta reglim oldu 3 ay olmadı ama bu arada adet tarihim geldiği gün hafif kahverengi akıntı oldu ve bidaha olmadı şubatta adet oldum mart nisan boş geçti mayısta oldu tekrar bundan sonra olacakmı bilmiyorum bende kahverengi leke görünce korkmuştum ama doçtor olabilir normal dedi

İşte diyorum ya kuzum düzensiz oluyor böyle böyle
canım pazartesi sağlık ocağına gitsem kan versem çıkarmı şimdi içim rahat olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
aaa şakamı yaa ne olur olmasın Allah olmayanlara versin ben eğer hamile kalmissam herkesin diline düşerim bana önüne gelen sakın 5 yıl çocuk yapma diyor çocuklarin küçük daha diyorlar eğer varsada karnım buyuyene kadar kimseye asla demem🥺🥺

gerçekten mi yaa çok korkuyorum şimdi tuvalete gittim koyu kahverengi yine peçeteme geldi azıcık yarın sağlık ocağına gitsem belli olurmu kanda hemen

ay insallah 🙏bak içim rahatladı şimdi oh beee

canım pazartesi sağlık ocağına gitsem kan versem çıkarmı şimdi içim rahat olsun
Kuzum kırkın yeni çıkmış birazdaha bekle derim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Hmm kuzum hakkında hayırlısı ne ise o olsun o zaman kan testi ver yada evde gebelik testi yap haber edersin hayırlı haberlerle
içimden bir ses birşey Yok diyor ama bu kizimda hamileliğimde ilk basta İlk defa öyle leke gördüm kahverengi annem nişan demişti o ay hamile olduğumu öğrendim o yüzden içimde de bir korku var ben pazartesi en iyisi bir kan vereyim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
içimden bir ses birşey Yok diyor ama bu kizimda hamileliğimde ilk basta İlk defa öyle leke gördüm kahverengi annem nişan demişti o ay hamile olduğumu öğrendim o yüzden içimde de bir korku var ben pazartesi en iyisi bir kan vereyim
Nişan gebeliğin sonlarına doğru gelir kuzum doğumun yakın olduğunu gösterir ilk zamanlarda gelen lekelenme şeklinde kanama yerleşme kanamasıdir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar