Doğum sonrası adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Doğum sonrası adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,323 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası adet
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek Banu
O

Ozlemnur

Guest
Teşekkür ederim on gün filan olur normal dediler ama bilmiyorum
Benimde ilk çocukta öyle dediler hele sezeryan hiç olmaz dediler ama doğumdan sonra aralıksız 50 gün kanamam olmuştu kırkim çıktığında hala bitneyince korkup doktor a gittiğimde 60 güne kadar normal sayiyorlarmis 😊😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Herkese İyi akşamlar ben doğum yapalı 3 ay oldu 6 gün önce adet oldum ama bazen çok oluyor bazen az oluyor mesela bugün geçmiş gibiydi şimdi yine çok olmaya başlamış normal mi acaba
Benim takip ettiğim doktorlar emzirme sırasında düzensiz mens için çok normal emzirme sonşandıktan sonra hala devam ederse doktora danışın diyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Millet kaç ay sonra oluyor ben ise hemen 40 çıktığı gün neden yaaaaa🤦🤦😭😭😭😭 dün oldum lanet olasıca
Kader arkadaşım benim 43. Günde ben oldum 😂😂

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Millet kaç ay sonra oluyor ben ise hemen 40 çıktığı gün neden yaaaaa🤦🤦😭😭😭😭 dün oldum lanet olasıca
Ayy ne güzel işte olmuşsun ben olabilmek için neler yaptım 6. Ay sonra olabilmiştim çok şükür rahatladım kendime geldim olmamaktansa olmak daha iyi bence patlamaya hazır bomba gibi hissediyordum kendimi 6 ay boyunca kafayı yedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar