Dogum sonrasi cok kanamam olmuştu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse5234 tarafından oluşturulan Dogum sonrasi cok kanamam olmuştu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,298 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum sonrasi cok kanamam olmuştu
Konbuyu başlatan Ayse5234
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ayse5234

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler.. 7 yil önce bi oğlum oldu sezeryanla.. Sezeryan sonrası odamda yatarken birden kanamam başladı. Büyük kan pıhtıları cıktı ve baya bi kanamam oldu.. Rahmi almaya kadar geldi doktorlar nerdeyse.. Çok şükür ki kanamam durdu ve rahmim alınmadı.. 1 hafta kadar hastahanede yattım ve 3ünite kan verdiler.. Hastahaneden çıkarken bi dahaki dogumumda aynı şeyleri yaşayacağımı ve yüzde 20 yaşama şansım olduğunu söylemişti doktorlar.. Ben şimdi 7 haftalık gebeyim.. hamile kalmadan önce gittim doktora bir sorun olmaz dedi çok geçmiş aradan yil dedi.. Acaba sizlerinde başına böyle bir olay gelen oldu mu acaba??

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler.. 7 yil önce bi oğlum oldu sezeryanla.. Sezeryan sonrası odamda yatarken birden kanamam başladı. Büyük kan pıhtıları cıktı ve baya bi kanamam oldu.. Rahmi almaya kadar geldi doktorlar nerdeyse.. Çok şükür ki kanamam durdu ve rahmim alınmadı.. 1 hafta kadar hastahanede yattım ve 3ünite kan verdiler.. Hastahaneden çıkarken bi dahaki dogumumda aynı şeyleri yaşayacağımı ve yüzde 20 yaşama şansım olduğunu söylemişti doktorlar.. Ben şimdi 7 haftalık gebeyim.. hamile kalmadan önce gittim doktora bir sorun olmaz dedi çok geçmiş aradan yil dedi.. Acaba sizlerinde başına böyle bir olay gelen oldu mu acaba??
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah öyle olmaz bu defa

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım inşallah bi daha yaşamazsın aynı şeyleri, yani drunda demiş üzerinden çok zaman geçmiş inşallah sorunsuz bi şekilde sağlıkla alırsın bebeğini kucağına 🙏🙏

Ayse5234

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım inşallah bi daha yaşamazsın aynı şeyleri, yani drunda demiş üzerinden çok zaman geçmiş inşallah sorunsuz bi şekilde sağlıkla alırsın bebeğini kucağına 🙏🙏
Inşallah canım.. Dualarınızda bana da yer verin inşallah.. Kimin duası kabul olunur bilinmez ❤😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım. Dilerim hiç bir sorun yaşamadan alırsın kucağına bebegini 🙏❤️
Amin inşallah teşekkür ederim 🤲😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar