Doğum sonrası hemoroid olanlar????

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Doğum sonrası hemoroid olanlar???? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 464 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum sonrası hemoroid olanlar????
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kzılar merhaba doğum sonrası hemoroid olan var mı içimizde üç aydır çok zor durumdayım artık psikolojim bozuldu lavaboya gitmek bile istemiyorum içimizde benim gibi olan var mı varsa nasıl atlattı bu durumu yardımcı olur musunuz 😥

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Benim de oldu canım. Zamanla acısı kalmamıştı hissetmiyordum şimdi 2.gebelikte sona yaklaştıkça yeniden nüksetti

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kzılar merhaba doğum sonrası hemoroid olan var mı içimizde üç aydır çok zor durumdayım artık psikolojim bozuldu lavaboya gitmek bile istemiyorum içimizde benim gibi olan var mı varsa nasıl atlattı bu durumu yardımcı olur musunuz 😥
Normal dogumdan sonra bendede oldu canim oturma simidi aldim oturamiyordum bile dikiş ağrısıda oluyordu oturma simidi tavsiye ederim medikalde satiliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım 😔 bende yeniden nüksetmesinden endişeliyim doğumdan sonra insaalLAh yine olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım 😔 bende yeniden nüksetmesinden endişeliyim doğumdan sonra insaalLAh yine olmaz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende 2 hafta oldu doğum yapalı kanamam yeni bitti resmen her tuvalet sonrası kanıyordu Dolu dolu hemde. Şimdi bi kabız olsam işim bitiyor o karar zor durumdayım ki doğumdan sonra oturamama sebebim daha çok buydu dikişler bile oturmaya bu kadar engel olmadı bir sürü meme gibi bişeyler var ne olcak bilmiyorum bir kaç ay sonra kanamam bitince gitmeyi düşünüyorum ilerlerse ameliyat olması daha zor 🤦🏻‍♀️😭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar