Sorum var Doğum sonrası ilk adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Doğum sonrası ilk adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 447 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası ilk adet
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Merhaba kızlar nasılsınız ? İysinizdir inşallah. Ben doğum yapalı 6 hafta 3 gün oldu ama hala adet olmadım neden acaba çok stres yaptım ilk doğumum normal doğumdu kırkım çıktıktan hemen sonra adet olduğumu hatırlıyorum şimdi sezeryan doğum oldu ama adet olmadım çok özür dileyerek yazıyorum kanamam durdu sadece arada kahve rengi eski kan geliyor doktora adet olduktan sonra gitmek istiyorum ama olmadı. Sizlerde ne kadar süre sonra adet olmuştunuz hamilelik felan daha olmaz dimi?
Kız sen deli mısın 1 yıl da olmamak normal ben 6 aydır hâlen olmadım kızımda 1 yılım dolacaktı nerdeyse sonra oldum yaa 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canım benim ben sezeryan oldum 2 ay sonra oldum
Ben niye halen olmuyorum of ☹️☹️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kız sen deli mısın 1 yıl da olmamak normal ben 6 aydır hâlen olmadım kızımda 1 yılım dolacaktı nerdeyse sonra oldum yaa 😂

Kuzum 1 seneye kadar normalmis normal doğum yaptın insallah olursun

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Emziriyorsan süt adeti geciktiriyor benim doğumdan 4 ay sonra geldi bir seneye kadar gelmemesi normal.Ama çok kolay hamile kalabilirsin adet olmasan da çok dikkatli korunman lazım yumurtalar bir süre çatlak oluyormuş doğumdan sonra
İlk kızımda 40 çıktıktan hemen sonra olmuştu bundada 6 hafta 3 günümde yani dün oldu inşallah doktora gidince sorun yok spirlal taka biliriz der bir gün bile gecikirse çok korkarım 😳

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Bebek çok büyük sorumluluk Rabbim gönlüne göre versin ben de aynı durumdayım ödüm kopuyor
Evet öyle canım bide benim ikiside küçük oldu zorluk çekiyorum 3 üncüyü kaldıramam😱

Benim ilk doğumda 40. Çıktıktan hemen sonra olmuştu canım buda dün oldu

Ben sezeryamli dogum yaptim ama kırkim biter bitmez adet gördüm adetim bittikten sonrada enfeksiyon cikti
Benimde 40 çıktıktan sonra öyle hemen oluyordu bunda bir hafta gibi geçikti dün oldu

Ahahhaa ben dua ediyorum bu kızda da abisi gibi inşallah uzun bir ay olmaz diye 😂😂
İnşallah gönlünden nasıl geçiyorsa hayırlısıyla öyle olur canım

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet öyle canım bide benim ikiside küçük oldu zorluk çekiyorum 3 üncüyü kaldıramam😱

Benimde 40 çıktıktan sonra öyle hemen oluyordu bunda bir hafta gibi geçikti dün oldu

İnşallah gönlünden nasıl geçiyorsa hayırlısıyla öyle olur canım
İnşallah canım inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar