Doğum sonrası karın hemen iner mi?

• Konbuyu başlatan Ayşe…
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe… tarafından oluşturulan Doğum sonrası karın hemen iner mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,484 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası karın hemen iner mi?
Konbuyu başlatan Ayşe…
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben sezeryan oldum 2 hafta oldu kiloların çoğu gitti ama göbek tamamen gitmiyor şişlik kalıyor galiba 6 aya kadar anca gidermiş 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Benim de 9 kilo gitti ama bi 10 kilo daha gitmesi lazim sabit kaldim suan giden yok😖🙄 göbeğimin asagisi da sis hakikaten 😣 korse takmaya baslasam mi acaba sen takiyomusun canim ben dogum yapalı 1 ay oldu

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 9 kilo gitti ama bi 10 kilo daha gitmesi lazim sabit kaldim suan giden yok😖🙄 göbeğimin asagisi da sis hakikaten 😣 korse takmaya baslasam mi acaba sen takiyomusun canim ben dogum yapalı 1 ay oldu
Ben sordum önermiyoruz dediler ama takmam lazım bence senin gibi göbeğin aşağısı şiş ve karnım çok farklı duruyor 🤦‍♀️🤦‍♀️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bu soruma yanıt verecek birileri var mı?
Bence hemen hop bir iki güne inmez çünkü karın kendisini toparlama sürecine alıyor ablam mesela doğum sonrası karnını bağlardı ve belli bir süre sonra karnı giderdi bilmiyorum ama yani birkaç ayı bulur gibi he tamamen bbalon gibi kalmaz ama dümdüzde olmaz hemen 🤗🤗

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende doğum sonrası için korse alacaktım nası bişey alsam karın bölgesi için olanlarmı yoksa tüm vucut gibi olanlardan kullanabilirmiyiz ki normal doğum olacak benimki

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Bu soruma yanıt verecek birileri var mı?
Bn normal doğum ysptım hemen gitmedi. 2 ay kadar kaldı kilolarda kaldı tabi. Ama tabi doğumdan 2 ay sonra adet olduğum için kilolar gitti göbekte az buçuk gitmişti. Bakalım bu hamileliğimde hemen gidicek mi. Genelde adet olmaya başladığında gider derler ve kısmen doğru

Tüm sayfalar yüklendi.