Doğum sonrası kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Doğum sonrası kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,056 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum sonrası kilo
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Doğum sonrası kaç kilo verdiniz annişler 😇 ben 67 hamile kaldım, 85 doğuma gittim 🥰 15 kg verdim 2 ay oldu doğum yapalı 🥰🥰
Ben tam tersi doğumdan sonra 7 kilo aldım vee hala almayada devam ediyom 😬😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarın kontrolü var kızın bende bir tartılayım bakalım kuzu toplamda 6 kilo almıştım inşallah çoğu gitmiş olsun,😅😅😅
Nurcum maşallah hiç almamişsin 6 kilo bence hiç bişey ben doğumdan sonra kilo vereceğime 7 kilo aldım 😬😩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarın kontrolü var kızın bende bir tartılayım bakalım kuzu toplamda 6 kilo almıştım inşallah çoğu gitmiş olsun,😅😅😅
Nurcum maşallah hiç almamişsin 6 kilo bence hiç bişey ben doğumdan sonra kilo vereceğime 7 kilo aldım 😬😩

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu 6 kilo çerez ya bana göre 😂 benimkisi çok karışık 74 le hamile kaldım ilk üç ayda 68 e düştüm şimdi 29. Hasta bitmek üzere 87 kiloyum bu gidişle 100 u bulurum gibi ☹️🤦‍♀️

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Doğum sonrası kaç kilo verdiniz annişler 😇 ben 67 hamile kaldım, 85 doğuma gittim 🥰 15 kg verdim 2 ay oldu doğum yapalı 🥰🥰
Maşallah cok hizli vermissin canim ben ilk gebelikte 63 le hamile kaldim 96 kiloyla doğuma girdim ilk iki yil hic kilo aklima gelmedi cocugun saglik durumu alerjisi derken tartiya cikmak bile aklima gelmemisti daha sonra 3 yil sonra diyet yapip zayiflayayim biraz dedim 86 kiloyla diyete basladim 74 kiloya düştüm diyeti biraktim iki yil oyle gecti simdi 77 le hamile kaldım 81 kiloyum ben kolay kilo alıyorum kilolarimla zor vedalasiyorum ,🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar