Doğum sonrası kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Doğum sonrası kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,055 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum sonrası kilo
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu 6 kilo çerez ya bana göre 😂 benimkisi çok karışık 74 le hamile kaldım ilk üç ayda 68 e düştüm şimdi 29. Hasta bitmek üzere 87 kiloyum bu gidişle 100 u bulurum gibi ☹️🤦‍♀️
Aman boşver kuzum ben ilk hamileliğimde 16 kilo almıştım 5i47 ile hamile kaldım 63 le doğuma girdim hani boyda yok duba gibi yuvarlanıyordum 😅😅😅 gidiyor ama illa ki gider arkadaşım 23 kilo aldı belki fazla emin değilim ama o bile verdiyse herkes verir emin ol 😅😅🙏

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Aman boşver kuzum ben ilk hamileliğimde 16 kilo almıştım 5i47 ile hamile kaldım 63 le doğuma girdim hani boyda yok duba gibi yuvarlanıyordum 😅😅😅 gidiyor ama illa ki gider arkadaşım 23 kilo aldı belki fazla emin değilim ama o bile verdiyse herkes verir emin ol 😅😅🙏
İlk gebeliğimde mis gibi on kilo almıştım onuda anımda vermiştim ilk 2 yılda 20 kilo vermiştim bunda neden bu kadar şiştim acabs

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
İlkin de 70 kiloyla hamile kaldım 78le doğuma gittim şuan 4 aylık hamileyim 72 kiloyum 🤭🤗
Sonlara doğru çok kilo alacaksın zaten sonralara doğru alıyor insan kiloyu 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

On kilo verdim etten tiksiniyorum dokuz ay et yemem artik
🥰🥰🥰

Maşallah cok hizli vermissin canim ben ilk gebelikte 63 le hamile kaldim 96 kiloyla doğuma girdim ilk iki yil hic kilo aklima gelmedi cocugun saglik durumu alerjisi derken tartiya cikmak bile aklima gelmemisti daha sonra 3 yil sonra diyet yapip zayiflayayim biraz dedim 86 kiloyla diyete basladim 74 kiloya düştüm diyeti biraktim iki yil oyle gecti simdi 77 le hamile kaldım 81 kiloyum ben kolay kilo alıyorum kilolarimla zor vedalasiyorum ,🤣
Güzel kilo vermişmiyim 🥰🥰

Yarın kontrolü var kızın bende bir tartılayım bakalım kuzu toplamda 6 kilo almıştım inşallah çoğu gitmiş olsun,😅😅😅
🥰🥰 kaç kilo vermiştirsin sence 😍

55 le kaldım 78 le girdim doguma şimdi yine aglıyor 5 oldum taytlarımı giyiyorum
Maşallah 🥰🥰🥰

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bende 18 kilo verdim ama daha çok var kilo yaaa pes etmicem son gaz devam vallahi allahın izniyle gidecek bu kilolar
Kaç kilo almiştin ki 🥰🥰

Maşallah çok güzel vermişsin 🧿 henüz doğum yapmadım ama inşallah böyle güzel kilo veririm 🙏
Verirsin canım versin zaten kafan çocuktu suyudu bi pleantes şeymidir nedir o bi an gidiyorsun doğum yapınca 🥰

Bnde sağlıklı beslenmeye çalışıyom.fazla kilo almayım diye.60 la hamile kaldım şuan 64 kiloyum
Kaç haftalıksın canım

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kaç kilo almiştin ki 🥰🥰
Kuzum ben 112 le hamile kaldım 117 ile doğuma girdim sadece 5 kilo aldım bebeğim doğduğunda 4 buçuk kiloydu 😂ben zaten kiloluydum su an beni gören nasıl kilo verdin çok güzel olmuşsun diyor ama bana hâlâ benle dalga geciyorlar gibi geliyor sanki hiç fark yok gibi vücudumda etrafimdakilerde sen farkında değilsin diolar artıya çıkınca görüyorum ben farkı onda da tartilar bozuk herhalde demeye baslamistim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben 112 le hamile kaldım 117 ile doğuma girdim sadece 5 kilo aldım bebeğim doğduğunda 4 buçuk kiloydu 😂ben zaten kiloluydum su an beni gören nasıl kilo verdin çok güzel olmuşsun diyor ama bana hâlâ benle dalga geciyorlar gibi geliyor sanki hiç fark yok gibi vücudumda etrafimdakilerde sen farkında değilsin diolar artıya çıkınca görüyorum ben farkı onda da tartilar bozuk herhalde demeye baslamistim
Ay maşallah 41 kere benim bebeğim de 4 kilo doğdu doğum anında bi 10 kg vermişimdir

Ben tam tersi doğumdan sonra 7 kilo aldım vee hala almayada devam ediyom 😬😬

Nurcum maşallah hiç almamişsin 6 kilo bence hiç bişey ben doğumdan sonra kilo vereceğime 7 kilo aldım 😬😩

Nurcum maşallah hiç almamişsin 6 kilo bence hiç bişey ben doğumdan sonra kilo vereceğime 7 kilo aldım 😬😩
Emziriyor musun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar