Doğum sonrası Korse seçimi hk.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma K. tarafından oluşturulan Doğum sonrası Korse seçimi hk. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 572 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası Korse seçimi hk.
Konbuyu başlatan Fatma K.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatmanur

Fatma K.

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, 37 haftalık gebeyim bebeğin suyunda azalma var ve kilosu düşük Dr beklemeye gerek yok dedi bugün kontrolüm var bana dua edin yatış verilebilir. Birde hetşeyimi aldım ama doğum şeklim belli değil o yüzden korse almadım bana korse öneriniz var mı?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sezeryan doğumdan sonra korse takamazsın ztn cnm ama eğer normal doğum olursa korse takarsın ama markalar hakkında fikrim yok cnm RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin

F

Fatmanur

Guest
Allah hayırlısıyla bebeyını kucagına almayı nasip etsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhabalar, 37 haftalık gebeyim bebeğin suyunda azalma var ve kilosu düşük Dr beklemeye gerek yok dedi bugün kontrolüm var bana dua edin yatış verilebilir. Birde hetşeyimi aldım ama doğum şeklim belli değil o yüzden korse almadım bana korse öneriniz var mı?
Normal dogum sonrasi icin internet satislari olan latex bel korselerinden aldim ben bu 3. Hamileligim 2.cide dogum zamaninda alamamistim ama aylar sonra bir sure kullanmis faydasini gormustum. Dogum sonrasida insaallah faydasini gorecegimi umud ediyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar