Doğum sonrası korunma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlaydaE tarafından oluşturulan Doğum sonrası korunma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,011 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası korunma
Konbuyu başlatan İlaydaE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremsare

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlaar bebeğim dünyaya geldi çok şükür daha 1 ci bebeğim bi 4 5 yıl çocuk düşünmüyorum ama nasıl korunucam bi fikrim yok spiral koydur diolar sizin öneriniz ne olur acaba 😊
3 aylık iğneleri doktorlar pek önermiyor sigara kullanmıyorsan doğum kontrol hapı kullanabilirsin. Düzenli kullandığın takdirde yüksek koruyuculuk sağlatacaktır yada ria taktırabilirsin ama riada eşininde kounması gerekebilir

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
en iyisi prezerfatif bence ben bu sefer hem sipral taktiracam hemde prezervatifle korunacam işallah bundan sonra cocuk falan istemiyorum 3 tane var yeter allah olmayanlara versin işallah😊😊😊

Nursu

Kayıtlı Üye
rank
Benm de en çok aklıma bu konu takiliyr spiral taktırmak acıtıyor mu istedim zaman cikarliyor mu kafamda deli sorular
Acımıyor, sonrasında varlığının farkında bile olmuyorsun, istediğin zaman da çıkarılabilior. Sadece alakalı mı bilmem ama benim regl dönemim. Uzamıştı biraz taktırınca.

Tüm sayfalar yüklendi.