Doğum sonrası korunma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlaydaE tarafından oluşturulan Doğum sonrası korunma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,027 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası korunma
Konbuyu başlatan İlaydaE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremsare

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Benm de en çok aklıma bu konu takiliyr spiral taktırmak acıtıyor mu istedim zaman cikarliyor mu kafamda deli sorular
Annem kullanıyor onu hala da menapoza girmedi diye takılı onun belli değiştirme zamanları oluyor atiyorum yılda vi gidip değiştiriyor. Süresini salladım.. istediğinde cikarabiliyorsun da kayabiliyorda o yüzden yüzde yüz koruma olmaz

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Spiral takiyorsan eşin neden korunuyor spiralle hamile kalınır diye mi Merak ettim
benim eşim istemiyo siprel takmami ben eşimden gizli taktircam eşim prezervatifle korundugunu zannetsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim eşim istemiyo siprel takmami ben eşimden gizli taktircam eşim prezervatifle korundugunu zannetsin
vucuduma zarar verir diye istemiyo ben kendim korunurum diyo ama eşimin korundugunuda gordum işte bugun yarin dogururum 🤣

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlaar bebeğim dünyaya geldi çok şükür daha 1 ci bebeğim bi 4 5 yıl çocuk düşünmüyorum ama nasıl korunucam bi fikrim yok spiral koydur diolar sizin öneriniz ne olur acaba 😊
Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun Allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin ben ikinci doğum dan sonra sprail taktırdım takıldıktan Bir ay sonra kaymış ve enfeksiyon kalmıştım zaten kızım emdiği için ine ile ertsi gün hapını doktorum tavsiye etmedi eşim de kendisi korunmadi doğum yaptıktan 1.5 yıl sonra yine hamileyim ilk kızımda da aynısı başıma geldi Allahım nasip ederse bu doğum da tüpler imi baglatacagim başka çarem yok bu arada ben sana sprail i tavsiye ederim çünkü en faydalı o benim bünyem kaldırmadı tek sorunum o idi kusura bakma bu arada biraz uzun oldu

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Ben hormon şu spiral taktırdım 3 yıl boyunca adet görmedim bende böyle bi etki yaptı ve kist oldu ama böyle olan duymadım bende şuan dogumdan sonra neyle koruncam diye düsünyorum ilaç desen iğne desen horman bozuyor ediyor diyor lar spiralde bana yaramıyor

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlaar bebeğim dünyaya geldi çok şükür daha 1 ci bebeğim bi 4 5 yıl çocuk düşünmüyorum ama nasıl korunucam bi fikrim yok spiral koydur diolar sizin öneriniz ne olur acaba 😊
Hayırlı olsun önce araştır bence tekrar çocuk yapmana ikeride zararı olmazmı spiralin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde bir tanıdığımda sık sık kan akıntısı oluyordu kimisinde adet düzensizliği en sağlıklısı eşin korunsun benim fikrim😇

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Benim şu an 2.hamileligim 1.ciden sonra kirkim cikar cikmaz spiral taktirdim 9 yıl o sekilde korundum şükür bir kaza falan da olmadi😂

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ben hormon şu spiral taktırdım 3 yıl boyunca adet görmedim bende böyle bi etki yaptı ve kist oldu ama böyle olan duymadım bende şuan dogumdan sonra neyle koruncam diye düsünyorum ilaç desen iğne desen horman bozuyor ediyor diyor lar spiralde bana yaramıyor
Spiralin plastik ve metal olanı varmis meta alerji yapabiliyormus kafamda deli sorular herkese farklı etki yapiyr

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Annem kullanıyor onu hala da menapoza girmedi diye takılı onun belli değiştirme zamanları oluyor atiyorum yılda vi gidip değiştiriyor. Süresini salladım.. istediğinde cikarabiliyorsun da kayabiliyorda o yüzden yüzde yüz koruma olmaz
Evet 3-5-10 yıllık olanları var takarken mutlaka araştırın tarihi takip edin tekrar değişmek gerekir

Tüm sayfalar yüklendi.