Doğum sonrası regli 🤔🙄 ACİL

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çilem ak tarafından oluşturulan Doğum sonrası regli 🤔🙄 ACİL başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,840 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası regli 🤔🙄 ACİL
Konbuyu başlatan Çilem ak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy ben de 8 Mart'ta doğum yaptım kanamam 20 gün sürdü sonra nisanin son haftası regl oldum normalde düzenlidir Mayisin sonu 1.2 damla geldi kesildi nedendir bilemedim yarın test yaptırcam bakım içiniz rahat olsun en azından 🤔🙄

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy ben de 8 Mart'ta doğum yaptım kanamam 20 gün sürdü sonra nisanin son haftası regl oldum normalde düzenlidir Mayisin sonu 1.2 damla geldi kesildi nedendir bilemedim yarın test yaptırcam bakım içiniz rahat olsun en azından 🤔🙄
Gayet normal canım şu anda senin haftanda olmayabilirsin adetini bi kaç gün yada hafta oynar ama gayet normal adetin ama tabi yine git doktora

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Adet görmeye başladıktan sonra süt korumuyor canım eğer doğumdan sonra adet olmazsan süt korur dedikleri o. Korunuyor muydun benim bu gebeliğim de sürpriz oldu bize 2 3 gün damla damla kanama oldu adet oldum sandım ama hamileymişim sonradan öğrendim yeni doğum yapmışsın bide çok zor olur senin için🙄 ne yaptın yaptın mı test

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar