Doğum sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elifsu♡ ecrin ada tarafından oluşturulan Doğum sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,647 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası
Konbuyu başlatan elifsu♡ ecrin ada
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım adet olmaman süt korkuyo derler emzurdiğin içindir de karnının şiş kalmasını bilemiycem bende bir ay önce sezeryanla doğurdum hemen indi şükür karnım

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ben
Benim ilki normaldi yigit 6 aylik olunca sonra adet oldum yusuf ege sezeryan biliyosun 5 aylik olcak hala olmadim bazilari bir yil bilw olmayabiliyor normal
Sağol canm ne biliyim elifsuda böyle olmadım korktum bi an🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canım adet olmaman süt korkuyo derler emzurdiğin içindir de karnının şiş kalmasını bilemiycem bende bir ay önce sezeryanla doğurdum hemen indi şükür karnım
Sağol canm valla bende hasta olmadığım içindir diye düşündüm

886nk

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak suya 1 cay kaşığı kekik koy demlenince susdur suyunu iç adeti söküyor bobrek taşına da iyi geliyor gebelikte de bebeğe zararlı düşüğe sebep oluyor

Zehrazeyneb

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar affınıza sığınarak birşey sormak istiyorum doğum yapalı 2 aydan fazla oldu ben hala adet olmadım ve karnım şiş ilk kızımda böyle birşey yaşamadım o yüzden sormak istedim ne yapmalıyım acaba
Merhaba ben de ayni durumdayim. Benim de ikinci dogumum. Birincide ben de boyle sorun yasamadim. Ben de burda annelere sordum olur oyle duzensizlik dogumdan sonra dediler. Yoluna girecekmis

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar