Sorum var doğum sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cansuayaz tarafından oluşturulan doğum sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,046 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı doğum sonrası
Konbuyu başlatan cansuayaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
kızlar doğum yapalı 3 ay oldu ama daha adet görmedim ve akıntım çok fazla var doğumdan sonra hiç geçmedi birde bugün karnımın alt kısmında bacağıma doğru bi ağrı var içerden başına gelen varmı bazı arkadaşlarla doğum zamanımız aynıydı merak ediyorum bu akıntı normalmi diye
Canım doğumdan sonra bir seneye kadar adet düzensizliği olmama normal kabul ediliyor. Doğum şeklin nasıldı ve akıntı rengi yoğunluğu nasıl

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğumdan sonra bir seneye kadar adet düzensizliği olmama normal kabul ediliyor. Doğum şeklin nasıldı ve akıntı rengi yoğunluğu nasıl
sezeryan oldum canım akıntım şeffaf sümüksü ve çok fazla afedersin çamaşırıma günlük pet koymayı unuttuğum zaman çamaşırım hemen batıyor veya tuvalete gittiğimde kendimi yıkarken o akıntı hiç bitmiyor ben temizledikçe çoğalıyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
sezeryan oldum canım akıntım şeffaf sümüksü ve çok fazla afedersin çamaşırıma günlük pet koymayı unuttuğum zaman çamaşırım hemen batıyor veya tuvalete gittiğimde kendimi yıkarken o akıntı hiç bitmiyor ben temizledikçe çoğalıyor
Sezeryan sonrası kontrole gittin mi canım usg bakıldı mı. Aslında şeffaf olması kabul edilebilir. Sarı olsa enfeksiyon diyecem ama değil iyi birşey yani

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
kızlar doğum yapalı 3 ay oldu ama daha adet görmedim ve akıntım çok fazla var doğumdan sonra hiç geçmedi birde bugün karnımın alt kısmında bacağıma doğru bi ağrı var içerden başına gelen varmı bazı arkadaşlarla doğum zamanımız aynıydı merak ediyorum bu akıntı normalmi diye
Kuzum alıntı bende de oliyor 4 ay olucak doğum yapalı ve ben adet gördüm 2 sefer doğumdan sonra doktora gittiğimde normal olduğunu söylemişti

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
dogumnan sonra 1 sene icinde adet gormemen normal

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım normal ben hemen adet oldum mesela annem 1 sene olmamış her doğumdan sonra oluyor yani düzensizlik

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
öncelikle merhaba cnm herkesin doğumu ve adet süresi değişik bende görmüyorum 2 doğum yaptım 8 9 ay adet görmedim bende olabiliyor böyle şeyler fakat sen akıntın için Bi doktora görün derim ben 2 ci doğum yaptığımda çok akıntım ağrım vardı doktorlara o kadar gittim bişey yok akıntının değerleri yüksek deyip ağır antibiyotikler verdi Bi işe yaramadı en sonda özel bir doktor buldum çok iyi işinde Allah razı olsun olsun muayene eder etmez çok büyük bir rahim yaran vardedi tedavi gördüm o ağrılar akıntılar hepsi yalan oldu düzgün baktır kendine o ağrılar çoğaldıkça sorun o kadar büyür inşaAllah hiç bir sorunun yoktur geçicidir Rabbim Şafi adıyla şifa versin cnm

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan sonrası kontrole gittin mi canım usg bakıldı mı. Aslında şeffaf olması kabul edilebilir. Sarı olsa enfeksiyon diyecem ama değil iyi birşey yani
yok kuzum gidemedim bebeğim erken doğduğu için bir sürü doktor kontrolleri vardı onuna uğraşmaktan kendimi unuttum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum alıntı bende de oliyor 4 ay olucak doğum yapalı ve ben adet gördüm 2 sefer doğumdan sonra doktora gittiğimde normal olduğunu söylemişti
sağol canım teşekkür ederim

adet olmamayı biliyorum ama akıntı çok olunca ondan endişe ettim canım

adet olmamayı biliyorum ama akıntı çok olunca ondan endişe ettim canım
öncelikle merhaba cnm herkesin doğumu ve adet süresi değişik bende görmüyorum 2 doğum yaptım 8 9 ay adet görmedim bende olabiliyor böyle şeyler fakat sen akıntın için Bi doktora görün derim ben 2 ci doğum yaptığımda çok akıntım ağrım vardı doktorlara o kadar gittim bişey yok akıntının değerleri yüksek deyip ağır antibiyotikler verdi Bi işe yaramadı en sonda özel bir doktor buldum çok iyi işinde Allah razı olsun olsun muayene eder etmez çok büyük bir rahim yaran vardedi tedavi gördüm o ağrılar akıntılar hepsi yalan oldu düzgün baktır kendine o ağrılar çoğaldıkça sorun o kadar büyür inşaAllah hiç bir sorunun yoktur geçicidir Rabbim Şafi adıyla şifa versin cnm
çok sağol canım benim sanada çok geçmiş olsun en kısa zamanda doktora gidicem

Ahsenumay66

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canmm benmde 3 ay oldu dogum yapalı hamileyken enfeksiyon vardi hala var akintim yogun ki bir suru ilacta kullandım. Bu durum gunluk yaşantımi etkiliyor ve canimi skyor. Ara ara bende de batma tarzi ağrılar oluyor. Dikisin cok muydu acaba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar