Sorum var doğum sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cansuayaz tarafından oluşturulan doğum sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı doğum sonrası
Konbuyu başlatan cansuayaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
kızlar doğum yapalı 3 ay oldu ama daha adet görmedim ve akıntım çok fazla var doğumdan sonra hiç geçmedi birde bugün karnımın alt kısmında bacağıma doğru bi ağrı var içerden başına gelen varmı bazı arkadaşlarla doğum zamanımız aynıydı merak ediyorum bu akıntı normalmi diye
Canım bir seneye kadar adet görmemen normal akıntın sarıysa enfeksiyon olabilir doktora görün kötü koku falan varsa ama şeffafsa normal canım o

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Canım bir seneye kadar adet görmemen normal akıntın sarıysa enfeksiyon olabilir doktora görün kötü koku falan varsa ama şeffafsa normal canım o
şeffaf canım koku falanda yok adet de oldum buraya yazdıktan sonra 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi canım gözün aydın 😁
sağol canım benim 😅 olmadığımız zaman dört gözle bekliyoruz olduğumuzdada aman yeter diyoruz yani şahsen ben öyle diyorum 😂😂😂

İyi canım gözün aydın 😁
sağol canım benim 😅 olmadığımız zaman dört gözle bekliyoruz olduğumuzdada aman yeter diyoruz yani şahsen ben öyle diyorum 😂😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
şeffaf canım koku falanda yok adet de oldum buraya yazdıktan sonra 😅

Rica ederim kuzum 🥰
Ağrılı mi geçiyor senin
Yani bende bekarken çok sancım oluyor du adetli iken ağrı kesici yemeden kendime gelemiyordum o yüzden hiç adet olmak istemiyordum bir an önce bitsin istiyordum ama çok şükür kızım doğduktan sonra hemen hemen 1 buçuk senedir adet oldugum zamanlar hiç ağrım olmuyor

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum 🥰
Ağrılı mi geçiyor senin
Yani bende bekarken çok sancım oluyor du adetli iken ağrı kesici yemeden kendime gelemiyordum o yüzden hiç adet olmak istemiyordum bir an önce bitsin istiyordum ama çok şükür kızım doğduktan sonra hemen hemen 1 buçuk senedir adet oldugum zamanlar hiç ağrım olmuyor
bekarken bende senin dediğin gibi iğne yemeden kesinlikle duramıyordum 4 sene önce doğumdan sonra bir süre ağrım olmadan adet gördüm sonra tekrar başladı ağrılı ama dayanılmıcak gibi değildi ağrıları doktora sordum genetik oluyor bazılarının dedi kimisinin doğumdan sonra geçiyor kimisinin geçmiyor dedi inşallah bu sefer tamamen geçer 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
bekarken bende senin dediğin gibi iğne yemeden kesinlikle duramıyordum 4 sene önce doğumdan sonra bir süre ağrım olmadan adet gördüm sonra tekrar başladı ağrılı ama dayanılmıcak gibi değildi ağrıları doktora sordum genetik oluyor bazılarının dedi kimisinin doğumdan sonra geçiyor kimisinin geçmiyor dedi inşallah bu sefer tamamen geçer 😂😂
Yaaa inşallah geçer kuzum ya çok ağrılı geçiyor du benimki ilk doğumdan sonra geçti adet sancılarım 2 buçuk ay önce 2. Doğumum oldu adet gördüm ama bunda da çok şükür ağrım yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar