Sorum var Dogum sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde akgul tarafından oluşturulan Dogum sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 832 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum sonrası
Konbuyu başlatan akgul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Valla bi taktım da dikişlerim çok acıdı nefes alamadım sanki korseler çok dar ya aslında çok kilolu da değilim 72 falan ama xl aldım o bile çok sıkıyor
Bende ilkinde takamadım korse olmadı 3 4 defa değiştirdim çok sıkıydı ve benim yüksek tansiyondan dolayı vücudum çok şişti ama şimdi takıyorum ayarlanabilir bel korsesi deneyebilirsin onlar bütün köşeye göre daha rahat oluyor. Tabi kullanmak istersen. Ama kullanmak istemezsen uzun bir bezle bile sarabilirsin sarkmasın diye

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilkinde takamadım korse olmadı 3 4 defa değiştirdim çok sıkıydı ve benim yüksek tansiyondan dolayı vücudum çok şişti ama şimdi takıyorum ayarlanabilir bel korsesi deneyebilirsin onlar bütün köşeye göre daha rahat oluyor. Tabi kullanmak istersen. Ama kullanmak istemezsen uzun bir bezle bile sarabilirsin sarkmasın diye
6 ay oldu geç mi kaldım ki bu saatten sonra etki eder mi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sadece korse etki ederim Bilemiyorum ama egzersizle ve beslenme düzeniyle birlikte kesin sonuç alırsın
Bunlardan mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sadece korse etki ederim Bilemiyorum ama egzersizle ve beslenme düzeniyle birlikte kesin sonuç alırsın
Bu da varmış aynı da adı değişik gibi

Ekli dosyalar

• IMG_4640.jpeg
    IMG_4640.jpeg
    101.6 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_4641.jpeg
    IMG_4641.jpeg
    288.1 KB · Görüntüleme: 22
Bunlardan mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu da varmış aynı da adı değişik gibi
Kuzum ben kilotlu göğüs altına kadar olandan kullanıyorum ama buda güzelmiş doğumdan once yorumlarına baktım almayı düşünmüştüm ama erken doğuma girdim fırsatım olmadı bence bu ayarlanabilir olanlar daha güzel inceldikçe sıkarsın belini istediğin kadar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben kilotlu göğüs altına kadar olandan kullanıyorum ama buda güzelmiş doğumdan once yorumlarına baktım almayı düşünmüştüm ama erken doğuma girdim fırsatım olmadı bence bu ayarlanabilir olanlar daha güzel inceldikçe sıkarsın belini istediğin kadar
Alt karına etkili olur mu ondan emin olamadım da ondan almamıştım ben de

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mehraba kizlar. 3cu dogumum inwallah olacaq. Dogum sonrasi sarkmalar nasıl keçer? Bu konuda çok rahatsızım
Merhaba canım normal doğum olur ise doğumdan hemen sonra korse kullanmaya başlaman yararlı olacaktır sezeryan olur ise doktoruna danışman sonrası kullanırsin

Tüm sayfalar yüklendi.