Sorum var Dogum sonu adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hmsirehanım tarafından oluşturulan Dogum sonu adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,378 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum sonu adet
Konbuyu başlatan Hmsirehanım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Süt koruyor diyorlar ama korkuyorum yinede regli olsakta ona göre tedbirimizi alıp rahat etsek 😂😂
Kız süt koruyor lafı regl için mis yani emzirwn anne regl olmamazmis öyle diyorlar gebelik ile ilgisi yok 😂😂 ben tedbir aldığımız halde diken üstündeyim 😂😂içim içimi yiyor eşim artık sen psikolojinin bozdun diye dalga geçiyor benimle de Kayra çok yordu beni 2. Gebeliği şuan kaldiramam😂😂

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Kız süt koruyor lafı regl için mis yani emzirwn anne regl olmamazmis öyle diyorlar gebelik ile ilgisi yok 😂😂 ben tedbir aldığımız halde diken üstündeyim 😂😂içim içimi yiyor eşim artık sen psikolojinin bozdun diye dalga geçiyor benimle de Kayra çok yordu beni 2. Gebeliği şuan kaldiramam😂😂
Eşim korunuyor zaten canm defnede çok yordu beni 2. Hamileliği kabus olarak görüyorum 😂😂 başka çocukta düşünmüyorum tüpleri bağlayın dedim yaşın genç ilk çocuğun dediler baglamadilar

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşim korunuyor zaten canm defnede çok yordu beni 2. Hamileliği kabus olarak görüyorum 😂😂 başka çocukta düşünmüyorum tüpleri bağlayın dedim yaşın genç ilk çocuğun dediler baglamadilar
Bağlayın da kurtarın beni diye bağırsaydinb😂😂. Ay erkeklerin korunması da güven vermiyor bana 😂😂

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
İnsan korkuyor dimi 😂
Evet ama bazen nankörlük yapıyorum gibi hissediyorum hamile kalmadan gün gün yumurtlama zamanına bakardım testler yapardım çift çizgiyi gormek için nasıl umutla beklerdim smdi kızım oldu ödüm kopuyor hamile kalmaktan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bağlayın da kurtarın beni diye bağırsaydinb😂😂. Ay erkeklerin korunması da güven vermiyor bana 😂😂
Tamamen uyuttular beni uyandığımda anne canım çok acıyor diye sayıkliyordum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar