Sorum var Dogum sonu adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hmsirehanım tarafından oluşturulan Dogum sonu adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,301 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum sonu adet
Konbuyu başlatan Hmsirehanım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum orası öyle bende hep 2. Çocuk ya Kayra gibi hastane köşelerinde sürünurse diye korkuyorum yavrum 3 ay Allah'ın her günü hastenedeydi her gün kan ver haftada bir sonda ile idrar ver 🥺🥺artık ayak bileğinden filan kan alıp damar yolu açıyorlarri o günler gözümün önüne geldikçe hala içim bir değişik oluyor şükür şu son 1 aydır hastane yüzü görmedik hastalık yüzünden 🥺🥺 rabbim ne oraya düşürsun bizleri nede orasiz koysun dert veriyor da da ınsallah dermani olan bir dert versin 🤲🏻🤲🏻amin..
Rabbim evlatlarimizla sinamasin bizi kızım aşıda canı yandiginda ağladıkca bende agliyorm annelik hem çok güzel hemde çok zormuş bı gülüşleri herşeyi unutturuyor rabbim asi dışında hastane yüzü göstermesin 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Rabbim evlatlarimizla sinamasin bizi kızım aşıda canı yandiginda ağladıkca bende agliyorm annelik hem çok güzel hemde çok zormuş bı gülüşleri herşeyi unutturuyor rabbim asi dışında hastane yüzü göstermesin 🤲
Amin kuzum amin 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım amin rabbim kimseye sifasiz bırakmasın rabbim kimseyi düşürmesin🤲🤲🤲🤲😔
Amin hulyam 😍

Pınar Avcı

Kayıtlı Üye
rank
Aynıyız bende 4.5 ay oldu hala olmadım hiç dört gözle bekliyorum valla regl
Maydonozu sıcak suda yarim dk falan haşla sonra onu poşetin üstüne koy üstünden iç çamaşırı giy maydonozun suyunuda iç bunu yaptım ertesi gün adet oldum bende 8ay adet olmamistim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Maydonozu sıcak suda yarim dk falan haşla sonra onu poşetin üstüne koy üstünden iç çamaşırı giy maydonozun suyunuda iç bunu yaptım ertesi gün adet oldum bende 8ay adet olmamistim
Ayy hiç olamam valla böyle güzel 😂😂 kendi be zaman gelmek isterse gelir

Tüm sayfalar yüklendi.