Doğum süreci

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde zmrhmd tarafından oluşturulan Doğum süreci başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 582 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğum süreci
Konbuyu başlatan zmrhmd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar iki tane sorum var tecrübeli annelere ilk olarak ikinci doğum dedikleri gibi dahami kolay ikinci sorumda kız bebek mi erkek bebekmi mi daha kolay doğum olarak ikisinide yaşayan annelere sorum
Valla cnm her dogumun kendine göre bi zorlugu var ikinci soruna gelecek olursa kiz erkek farketmez dogum dogumdur yani

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar iki tane sorum var tecrübeli annelere ilk olarak ikinci doğum dedikleri gibi dahami kolay ikinci sorumda kız bebek mi erkek bebekmi mi daha kolay doğum olarak ikisinide yaşayan annelere sorum
Her doğum farklıdır tabi ilk doğuma göre 2. Doğum birazcık daha kolay oluyor bol hareket doğumu kolaylaştırır benim 1 oğlum 2 kızım var oğlumun doğumu çok kolaydı ama bir kızım resmen ölümden döndüm ama diğer kızım okadar kolay ve rahattım ki yarım saat sürmedi doğması

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Cinsiyet ile doğumun kolaylığı ya da zorluğu alakalı değil. Normal doğumda Senin vücut yapınla ve bebeğinin kilosu baş çevresinin genişliği senin ıkınma becerinle alakalı bir durum. Genelde ikinci doğumlar kolay olur denilir anne tecrübelidir çünkü ne yapacağını az çok bilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cinsiyet ile doğumun kolaylığı ya da zorluğu alakalı değil. Normal doğumda Senin vücut yapınla ve bebeğinin kilosu baş çevresinin genişliği senin ıkınma becerinle alakalı bir durum. Genelde ikinci doğumlar kolay olur denilir anne tecrübelidir çünkü ne yapacağını az çok bilir
Katılıyorum ❤️

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Doğumun cinsiyetle bir alakasi yok ama 3 doğum yaptım en zoru ilki idi ikinci daha kolaydı üçüncü de anlamadım bile bi anda pat diye geldi

zmrhmd

Kayıtlı Üye
rank
Doğumun cinsiyetle bir alakasi yok ama 3 doğum yaptım en zoru ilki idi ikinci daha kolaydı üçüncü de anlamadım bile bi anda pat diye geldi
Cinsiyetten dolayı şöyle demek istedim aslında kız kasiga erkek bele vurur diyorlar ya hani belki ağrı bazında degerlendirince biri daha dayanılır olabilir diğerine göre demek istedim ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım her doğumun kendine göre bir zorluğu vardır her gebelik ve her doğum bir değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar