Dogum tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Poyraz tarafından oluşturulan Dogum tarihi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,671 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum tarihi
Konbuyu başlatan Poyraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+4 gebeyim sezeryan olucam yarın kontrolum var sızce yarın gun verirlermi 37 dr veriyoruz dedi ama bilemedim 37 içindeyken mi 37 bittikten sonra mı bilemedim diğer oglum 38+0 da dogmustu bekkeyemedi çok🥰
Cnm her gebelik farkli.. doktor bakar durumuna göre gün verir. Yani gün verirde bebek erken de gelebilir ☺️

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 36+2 de 2630 gram gayet sağlıklıydı şun 11 yaşında 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor uygun gördüyse korkma

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+4 gebeyim sezeryan olucam yarın kontrolum var sızce yarın gun verirlermi 37 dr veriyoruz dedi ama bilemedim 37 içindeyken mi 37 bittikten sonra mı bilemedim diğer oglum 38+0 da dogmustu bekkeyemedi çok🥰
sezeryanla doğuracaksan eğer 39 un içinde alıyorlar ablam da yarın doğum yapacak sezeryanla çünkü 39 haftalık o

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyin geliwimi tamamlandiysa 38 olmadan gelir kucagina inwallah

Poyraz

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oığlum 38+0 da dogmustu canım mugtemelen 73 bittikten sonra verirler ben 37+3 oldum haka vermesiler yarın gidecem verirler sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.