Sorum var Doğum tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Doğum tarihi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 287 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum tarihi
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 40 haftalık hamilelik oğlağan. Ama doktor muayenelerde tahmini doğum tarihi ve doğum şekli söylediğini duyuyorum. Bu konuyla ilgili bilgi sahibi olanınız varmı.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar. 40 haftalık hamilelik oğlağan. Ama doktor muayenelerde tahmini doğum tarihi ve doğum şekli söylediğini duyuyorum. Bu konuyla ilgili bilgi sahibi olanınız varmı.
Doktorun söylediği ile aynı canım tahmini doğumdan ya 2 hafta önce yada 2 hafta sonra doğum olabilir tabik bundan önce doğan bebekler de var . Tamamen bebeğe kalmış bir şey

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet yani onlarda 40 haftanın dolduğu zamanı doğum tarihi olarak söylüyorlar ama benim çocuklarım hiç o tarihte doğmadılar ya 1 hafta geç yada 1 hafta erken doğdular doğum zamanını bebekler belirliyor doktor sadece tahmin yapıyor🤭

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım doktorlar hemen hemen doğru tahmin ederler, ama şöyle bişey var dokuzuncu aya girdiğin andan itibaren yani 38 . Haftadan 40 yada 41 hafta arasında doğum olabilir, doktor ultrasonda baktığında bebek doğum kanalına girmişse bu doğum her an olabilir, bu bir kaç gün bir hafta iki hafta on gün içerisinde olabilir demektir. Ben 38+6 da doğum yapmış tim doktorda benim 39 hafta da doğum yapacağımı söylemişti ☺️ bide erkek bebekler kız bebeklerine nazaran daha geç doğar diyorlar,

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım brnim
Canım doktorlar hemen hemen doğru tahmin ederler, ama şöyle bişey var dokuzuncu aya girdiğin andan itibaren yani 38 . Haftadan 40 yada 41 hafta arasında doğum olabilir, doktor ultrasonda baktığında bebek doğum kanalına girmişse bu doğum her an olabilir, bu bir kaç gün bir hafta iki hafta on gün içerisinde olabilir demektir. Ben 38+6 da doğum yapmış tim doktorda benim 39 hafta da doğum yapacağımı söylemişti ☺️ bide erkek bebekler kız bebeklerine nazaran daha geç doğar diyorlar,

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar