Doğum yakın mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Zehra46 tarafından oluşturulan Doğum yakın mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,892 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğum yakın mı
Konbuyu başlatan Zehra46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲

Ebru yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gitmedim belden geldi sancı bu seferde
Canim bncede git bnm de beldn girmisti agrim suyun kanmn gelck sanma her hamilelik bir olmz belliki senin acilman olmus ihmal etmeee biran once gitki rahatla en azindan acilmn yoksa bi agri kesici faln yaprlar

Zehra46

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gitmedim belden geldi sancı bu seferde

Neden gitmiyorsunuzki
Canim bncede git bnm de beldn girmisti agrim suyun kanmn gelck sanma her hamilelik bir olmz belliki senin acilman olmus ihmal etmeee biran once gitki rahatla en azindan acilmn yoksa bi agri kesici faln yaprlar
Giderm cnm

Git bence bekleme su yada kanama olacak diye birsey yok illaki belliki dogumun baslamis ve afedersin ebe bana bebek kanala girdiginde sanki buyuk abdestin varmis gibi zorlanirsin makata baski yapar demisti
aa 2günden belli bnmde öyle baskı yapiyo büyük abdestm gelmiş gibi oluyo afedersin

Zehra46

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar