Sorum var Doğum yaklaşıyor ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkraNur'annesi💕💕 tarafından oluşturulan Doğum yaklaşıyor ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 618 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaklaşıyor ?
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi💕💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkraNur'annesi💕💕

Hatun

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37+ 6 gün hamileyim bir kaç gündür belim ağrıyordu dün akşam biraz fazla ağrımaya başladı bide kendime her an adet olucak mişim gibi hissediyorum sadece belim tek ağrıyor ama başka bı ağrım yok size doğum yaklaşıyor diyemi?
Benimde aynı şekilde sdsce yatarken belim agriyo bı sağa dönüyorum bı sola onun haricinde hiç birşeyim yok şuan 🙄

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 37+ 6 gün hamileyim bir kaç gündür belim ağrıyordu dün akşam biraz fazla ağrımaya başladı bide kendime her an adet olucak mişim gibi hissediyorum sadece belim tek ağrıyor ama başka bı ağrım yok size doğum yaklaşıyor diyemi?
Dinlenince geçiyorsa yalancı sancıdır canım ama son haftalardasın her an herşey olabilir tabi. Sağlıkla hayırlısıyla kavuşun inşallah 🙏

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin insallah rabbim 🤲🙏 günün yakın son demlerin artık eğer ağrıların uzandığında sağ sola döndüğünde veya pozisyon deyistirdiginde geçiyorsa korkma eğer ki geçmiyorsa hastaneye git kuzum🥰

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin insallah rabbim 🤲🙏 günün yakın son demlerin artık eğer ağrıların uzandığında sağ sola döndüğünde veya pozisyon deyistirdiginde geçiyorsa korkma eğer ki geçmiyorsa hastaneye git kuzum🥰
Amin canım sağol😊ayyy desenize kızıma kavuşmaya az kalmiş🥳🥳
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 37+2 günüm yakınmısiz ☺️
Aynen canım sağ salim kucağına alırsın inşallah 🥰

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Vücut kendini doğuma hazırlıyor canım , sağlıkla kucağına alırsın inşallah ☘️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar