dogum yaklaştı bebek KIPIRDAMAMASI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgi096 tarafından oluşturulan dogum yaklaştı bebek KIPIRDAMAMASI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,752 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı dogum yaklaştı bebek KIPIRDAMAMASI
Konbuyu başlatan Ezgi096
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Darkangel

Ezgi096

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+4 üm pazartesi sabah doğuma giricem iki gün önce mide yanması ve ağrısı çektim ve sürekli kustum dün de bugün de bebeğimde pek bir kıpırdama yok sebebi nedir sizce ? Akşam eşim geldiğinde bi doktora gideyim diyorum doktor da nst bakalım dedi ama normalde çok vurur hissederim iki gğndür yok

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+4 üm pazartesi sabah doğuma giricem iki gün önce mide yanması ve ağrısı çektim ve sürekli kustum dün de bugün de bebeğimde pek bir kıpırdama yok sebebi nedir sizce ? Akşam eşim geldiğinde bi doktora gideyim diyorum doktor da nst bakalım dedi ama normalde çok vurur hissederim iki gğndür yok
Bence bi gidip baktirin içiniz rahat eder hem .sonuçta biz burdan bilemeyiz . Başkasının başına da aynı şey gelse herkesin gebeliği farklı siz bi gidin bence

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Tatlı bsyler yedin mi

İki prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 37+1 im salı günü doğuma girecem benjm iki gündür hiçbir sıkıntım olmadığı halde hareketleri ni hissetmiyorum bugün birşey keşvettim telefonun fılaşını açıp karnıma tuttum çok şükür hareket etti

İki prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah Allah bağışlasın çocuklarınız bnm de 3 cu olacak inşallah
Benim yaşayan iki kızım var diğer ikisi ni erken doğumdan kaybettim biri 27 diğeri 35 haftalık doğum başladi 27 haftalık olan bir hafta yaşadı 35 haftalık olani doktorun ihmalliğinden ölü doğdu hastane de üç gün yatırdı suyum bitince sezeryan a aldı açılmam yoktu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar