Doğum yaklaştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeyzey tarafından oluşturulan Doğum yaklaştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,153 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaklaştı
Konbuyu başlatan Zeyzey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Zeyzey

Kayıtlı Üye
rank
Iyi geceler hanımlar 36 haftalık hamileyim kan degerim 9 cıktı dogumada az kaldı en çabuk nasıl yükselir kan hapı kullanıyorum ama tehlikeliymis bu şekilde normal doğum

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Iyi geceler hanımlar 36 haftalık hamileyim kan degerim 9 cıktı dogumada az kaldı en çabuk nasıl yükselir kan hapı kullanıyorum ama tehlikeliymis bu şekilde normal doğum
Serum herkeste ise yaramiyor ve bende bu durumdan müzdariptim.. hergün 100 gr daha fazla susam yiyordum 1 ay icerisinde 8 den 10 a yükselmisti ve kan ilaci kullanamiyordum yan etkilerinden dolayı

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Sabah 2 kaşık aç karnına gece yatarken 2 kaşık üzüm pekmezi tüket düzenli bak nasıl kan oluyor ve bebek. De kilo alıyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hurnap kecıboynuzu pekmezi sabah aksam ıc canim kan yapıyor dogum dan sonra da cok kan gıdecegı İcin dogum dan sonrada kullanmaya devam et 2 kasık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar