Sorum var Dogum yapan annelar merak ettim😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Dogum yapan annelar merak ettim😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,597 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yapan annelar merak ettim😊
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kilosi ultrasonda son haftalarda doktor tahmin yapiyoya onlar kilosiye nekadar uygun geldilar dogduktan sonra?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki 36 haftelikkan 2900 dedi mesela 38 da dogursam 3bucuk kilo olurmu
Canım bebişler son haftalarda hızlı kilo alıyorlar kilo yapan şeyler ye ama doğumda bi çoğu yine gidecek kordondur ödemdir vs yine kilo düşüşü olacak önemli olan sağlıklı olması fazla kiloya takma bence ultrasonda da 200-300 gram farkediyor

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebişler son haftalarda hızlı kilo alıyorlar kilo yapan şeyler ye ama doğumda bi çoğu yine gidecek kordondur ödemdir vs yine kilo düşüşü olacak önemli olan sağlıklı olması fazla kiloya takma bence ultrasonda da 200-300 gram farkediyor
Evet canim doktorumda 3kilodan fazlasi fazla hamurlu seylari birak demisti en son gitigimda dogumda zorlanmassin diye

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kilosi ultrasonda son haftalarda doktor tahmin yapiyoya onlar kilosiye nekadar uygun geldilar dogduktan sonra?

Bende 36 haftalıkken oğlum 2900 gramdı
38+5te doğum yaptım 3700 gram doğdu, bence bebeğin istediğin kiloda doğar sağlıklıysa☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun bebişinede Rabbim şifa versin bitanem valla hastalıkla uğraşmak gerçekten çok zor. Şahsen çok iyi bilirim Yuşa Han'ın hastalığı hiç geçmek bilmiyor 🤦🏻‍♀️

Nasıl eğitimmiş o 😂 benim eğitimim genellikle şiddete yönelik 😂
Kiz valla varya Kayrayi kendi istedigi saatte uyutmadım 2 gün boyunca normalde hep saat 6 gibi uyumak ister gündüz ben ilk gün o saatte uyutmayip çocuğu tam öğlen 2 den saat 20 e kadar uyanık bıraktım sürekli oynadım onunla uykusu gelse bile emzridm ama uyumasına izin vermedim 3n son 20.30 da benim de vicdanım el vermedi emzirip uyuttum 2. Gün Kayra öğlen uykusna saat 12 de yattı saat 2 de uyandı sonra saat 4 de uyuyp 5.30 da uyandı bir baktım saat 20.30 da tekrar uykuya yenik düştü 😂😂o gün bu gündür uyuyorz..

SeymaYildizz

Kayıtlı Üye
rank

Canım benim devlet hastanesinde 4300 dedi özele gittim 4400 dedi oğlum 4200 doğdu üç aşağı beş yukarı aynı oluyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Benim bebeğimin kilosu doğuma kadar 3 kg 350 Gr di , ama doğduğun da 2 kg 850 Gr di , yani yanılma payı var

Tüm sayfalar yüklendi.