Sorum var Dogum yapmadım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sağlıkla gel bebeğim tarafından oluşturulan Dogum yapmadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 748 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yapmadım
Konbuyu başlatan Sağlıkla gel bebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sağlıkla gel bebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum şu an aynı durumda bende öyleyim 40+3 uz aşırı ağrım var ama benim ne nisanim geldi ne açılmam var bebeğin kilosu da 3.800
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla kuzum şu an aynı durumda bende öyleyim 40+3 uz aşırı ağrım var ama benim ne nisanim geldi ne açılmam var bebeğin kilosu da 3.800 ne yapicam bilmiyorum
Ara ara ağrım var ama gidip geliyor anladimm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
40+1 oldu ama henüz bir şey yok salı günü araştırmaya gittim acile in doğuma alsın lar dedi .. Bebek 3200 dedi bir hafta beklesekte olur ama gerek yok dedi bemde eve geldim sancılarım var ara ara ama çok yok gelip gidiyorlar acaba ne yapa bilirim sanki dün nişanı gördüm gibi ama bilmiyorum
Allah yardımcın olsun canım bol bol yürüyüş yap merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket inşallah kendi sancin gelir

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
40+1 oldu ama henüz bir şey yok salı günü araştırmaya gittim acile in doğuma alsın lar dedi .. Bebek 3200 dedi bir hafta beklesekte olur ama gerek yok dedi bemde eve geldim sancılarım var ara ara ama çok yok gelip gidiyorlar acaba ne yapa bilirim sanki dün nişanı gördüm gibi ama bilmiyorum
Allah yardımcın olsun canım inşaAllah tezlikle kendi sancın gelir 🙏

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım biraz kaynar suyla duş al sonra üstünü giymeyle vakit kaybetmeden bornozla çömelme hareketi yap çömelmiş bı cekilde 10 dkk bekle belini duvara ver daha rahat olur. Bebek aşağı iner. Hurma ye 7 tane günlük. Squat hareketi yap. Gün içinde sıcak suyu belden aşağı tut açılma olması için. Nisan normal akıntıdan daha yoğun ve çok oluyor canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar