39 haftalık olduk ama hala dogum yapmadım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde aras annesi tarafından oluşturulan 39 haftalık olduk ama hala dogum yapmadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,909 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39 haftalık olduk ama hala dogum yapmadım
Konbuyu başlatan aras annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 39 haftalık oldum ama dogum yapmadım kızımı alamadım hala bekliyorum ve çok strese girdim sürekli bekliyorum sancım bu gün yarın olacak diye var mı aynı durumu yaşayanlar
Bn kizimda 42 haftada kadar bekledim baktım gelmiyo acil sezeryana aldılar inşallah senin prenses o kadar beklemez☺️

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah inşallah yaa valla hiç istemiyorum sezaryanı çünkü normal dogum dedi doktor inşallah gelir erkenden peki senin cimcime dönmemişmiydi yani dogumla ilgili hiç belirti yokmuydu
Hiç bir belirtim yoktu canm sanki hamile değildim gittim baktım dediler suyu bitmis suyu bittiği halde hiç hissetmedim hareketleri falan iyidi sezeryan oldum mecburen inşallah seninki haftaya kalmaz gelir sağlıkla canm ☺️

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bir belirtim yoktu canm sanki hamile değildim gittim baktım dediler suyu bitmis suyu bittiği halde hiç hissetmedim hareketleri falan iyidi sezeryan oldum mecburen inşallah seninki haftaya kalmaz gelir sağlıkla canm ☺️
Ayy iyiki bişe olmamış bebişe valla bekliyorum artık gelmesini sıkıldım artık🙂 zor oluyo iyice artık taşıyamıyorum kendimi herkes kızlar erken doguyo dedi beni umutlandırdı ama nerde😄😄😄

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 39 haftalık oldum ama dogum yapmadım kızımı alamadım hala bekliyorum ve çok strese girdim sürekli bekliyorum sancım bu gün yarın olacak diye var mı aynı durumu yaşayanlar
Canım bende 40 haftalik oldum daha yapmadım
Evet insan çok strese giriyo
Ağrılarım var geceleri ama hala bişey yok
Artık doğurup kurtulmak istiyorum gerçekten dayanamıyorum artık

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 39+1 oldu tık yok gelmeyi düşünmüyor valla. Benim 1.de de sancım yoktu suni sancıyla doğum yaptım Buda öyle olucak sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar