Sorum var Doğum yaptım 35+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Doğum yaptım 35+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 968 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım 35+5
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar dün kontrole gittim en acilinden beni doğuma aldılar dün gece 12 de doğum yaptım ama çocuğumda solunum sıkıntısı varmış bana bebeğimi göstermiyorlar kuvezde solunum cihazına bağlamışlar
Rabbim analı babalı büyütsün inşallah canım
Neden erken doğum oldu

Nerminnazlimm.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün kontrole gittim en acilinden beni doğuma aldılar dün gece 12 de doğum yaptım ama çocuğumda solunum sıkıntısı varmış bana bebeğimi göstermiyorlar kuvezde solunum cihazına bağlamışlar
Selam neden erken doğum oldu ki normal yoksa sezaryen doğum yaptın Allah yardımcınız olsun

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın cnm Rabbım analı babalı büyütsün inşallah korkma cnm 1 haftaya kalmaz çıkar bnm paşam 30+4 geldi senin haftn güzel bir hafta

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🙏🏻. Hayırlısı ile düzelir canım

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin bacim
Benim bebegimde dogdugunda solunum sıkıntısı yuzunden cihaza baglanmisti. Yaklasik 12 saat icinde cihazdan cikarabiliyorlar ama enfeksiyon kapti mi diye bakiyorlar. Solunum sıkıntısı dedikleri sey dogdugunda cigerlerinden suyu atamayinca olusuyormus, bu da cigerlerde enfeksiyona sebep olabiliyormus. Eger enfeksiyon olusmazsa 3-4 gun icinde taburcu olabiliyor imis. Ama enfeksiyon olustu ise kademeli antibiyotik (3-5-7 gun olarakti sanirim) verip ne zaman enfeksiyon biterse kuvozden cikariyorlar bacim. Sen hemen cikacak gibi kendini sartlamazsan bu sureci daha rahat atlatabilirsin.
Benim bebegim 10 gun kalmisti. Her gun anne sutu goturmustuk. Ozellikle ilk sutu mutlaka icirmelisin bebegine.
Allah tez zamanda kavusmanizi nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar