Sorum var Doğum yaptım 35+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Doğum yaptım 35+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,000 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım 35+5
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷
Kızlar dün kontrole gittim en acilinden beni doğuma aldılar dün gece 12 de doğum yaptım ama çocuğumda solunum sıkıntısı varmış bana bebeğimi göstermiyorlar kuvezde solunum cihazına bağlamışlar
Canım benim rabbim sağlıcakla hayırlı bir şekilde bebeğine kavuştursun inşaAllah tez elden rabbim Ya Şâfi ismi hürmetine şifalar versin minik yavruna kuzum bol bol dua oku rabbine güven çıkacak oradan inşaAllah annesi🤲🌹🤲🌹🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün kontrole gittim en acilinden beni doğuma aldılar dün gece 12 de doğum yaptım ama çocuğumda solunum sıkıntısı varmış bana bebeğimi göstermiyorlar kuvezde solunum cihazına bağlamışlar
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah hemen ćıkar küvezden

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim analı babalı büyütsün inşallah canım
Neden erken doğum oldu
Suyumda sızıntı vardi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selam neden erken doğum oldu ki normal yoksa sezaryen doğum yaptın Allah yardımcınız olsun
Suyumda sızıntı varmış normal doğum

Selam neden erken doğum oldu ki normal yoksa sezaryen doğum yaptın Allah yardımcınız olsun
Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin bacim
Benim bebegimde dogdugunda solunum sıkıntısı yuzunden cihaza baglanmisti. Yaklasik 12 saat icinde cihazdan cikarabiliyorlar ama enfeksiyon kapti mi diye bakiyorlar. Solunum sıkıntısı dedikleri sey dogdugunda cigerlerinden suyu atamayinca olusuyormus, bu da cigerlerde enfeksiyona sebep olabiliyormus. Eger enfeksiyon olusmazsa 3-4 gun icinde taburcu olabiliyor imis. Ama enfeksiyon olustu ise kademeli antibiyotik (3-5-7 gun olarakti sanirim) verip ne zaman enfeksiyon biterse kuvozden cikariyorlar bacim. Sen hemen cikacak gibi kendini sartlamazsan bu sureci daha rahat atlatabilirsin.
Benim bebegim 10 gun kalmisti. Her gun anne sutu goturmustuk. Ozellikle ilk sutu mutlaka icirmelisin bebegine.
Allah tez zamanda kavusmanizi nasip etsin
Bende her gün götürüyorum ama sütüm çok az

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Suyumda sızıntı vardi

Anladım canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Suyumda sızıntı vardi

Öyle deme canım emzirdikçe çoğalacak smin ol şimdi bebeğin gelene kadar stres yapma bol bol sağ ki daha azalmasın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ra
Rabbim analı babalı büyutmeyi nasip etsin canım
Korkma inslalah sağ Saglim alicaksin kucagina

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım gözün aydın 🤗 bende tam o zaman doğum yapmıştım su erken gelmişti benimkinde sızıntı şeklinde gelmişti canım ciğer geliştirici iğne vurulmuştum. Çok şükür solunum da sorun olmadı insallah biran önce yavrunu kucağına alırsın inşallah canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar