Doğum yaptım kızlar💫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Türkaan tarafından oluşturulan Doğum yaptım kızlar💫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,281 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım kızlar💫
Konbuyu başlatan Türkaan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Evt an itibariyle bebeğim doğdu kızlar😊
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşaAllah ömrü güzel olsun geçmiş olsun 💐
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezaryen oldum sezaryendan sonra ki aaciyi su yaşıma geldim yarısını bile çekmedim gerçekten bi de gaz çıkarma problemim çok oldu çıkmadı hala daha neyse ki kucagmda Şükür ne diyim🙂
Canım benimde gaz problemim çok oldu 3 gün hastanede kaldım sırtına sıcak su torbası iste hemen etkisi oluyor

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşaAllah ömrü güzel olsun geçmiş olsun 💐
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benimde gaz problemim çok oldu 3 gün hastanede kaldım sırtına sıcak su torbası iste hemen etkisi oluyor
İki lama bı ağızdan şurup yürümek kayısı hosaflari meyvesulari saf zeytinyağı sirkeli su hiç bişey yaramadı 4gun oldu yeni yeni istw

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
İki lama bı ağızdan şurup yürümek kayısı hosaflari meyvesulari saf zeytinyağı sirkeli su hiç bişey yaramadı 4gun oldu yeni yeni istw
Aynen öyle bende hepsini denemiştim canım etki etmedi dediğim gibi gaz yapmadan hastaneden çıkışımıda vermedi Dr yaşı olan Bi hemşire geldi 3. Gün artık gazdan omuzlarımda sancı oluyordu öldüm sıcak su torbasını sırtıma koydu öyle yaptım 🤭

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.