Doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiaenes40 tarafından oluşturulan Doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,211 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım
Konbuyu başlatan Rabiaenes40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabiaenes40

Rabiaenes40

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla büyüsün inşallah canım. Doğum için gidince korona testi yapıyorlar mı önce merak ediyorum süreç nasıl oluyo bu dönemde
Yok hiç bişey yapmadılar hatta maskemi çıkardım bile ama taktırıyorlar Doğum sırasında onun haricinde gerçekten çok iyi ilgilendiler Allah razı olsun hepsinden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol dinlen cnm kabiz olmamaya özen goster ..ilesir ins cnm Allah acil sifalar versn ..
İnşallah teşekkürler

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
🤗🤗🤗cok sevindim darisi başıma normal doğum du degilmi

İlk çocuk ve çok dikişim acıyo ya
Dikişlerini zeytinyagli sabunla ilik suda yikamaya çalış tentürdiyot varsa kullan enfeksiyon kaparsa efer cok zorlanızsın 🤗🤗🤗🤗

İlk çocuk ve çok dikişim acıyo ya
Dikişlerini zeytinyagli sabunla ilik suda yikamaya çalış tentürdiyot varsa kullan enfeksiyon kaparsa efer cok zorlanızsın 🤗🤗🤗🤗
Yok hiç bişey yapmadılar hatta maskemi çıkardım bile ama taktırıyorlar Doğum sırasında onun haricinde gerçekten çok iyi ilgilendiler Allah razı olsun hepsinden

İnşallah teşekkürler
ayy insallah allah benim marsimada iyi eveler çıkarır valla doğumdan cok onlardan korkuyom😂

Rabiaenes40

Kayıtlı Üye
rank
🤗🤗🤗cok sevindim darisi başıma normal doğum du degilmi

ayy insallah allah benim marsimada iyi eveler çıkarır valla doğumdan cok onlardan korkuyom😂
Normal Doğum evet

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar