Doğum Yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Doğum Yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,153 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum Yaptım
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kız bende düşünmüyordum ama çok mantıklı geldi bana ikisi bir arada büyüdükten sonra neden olmasın valla 3 4 sene sonra siz tekrar sil baştan bebek büyütürken ben o AVM senin bu pazar benim dolaşırım valla bak söyliyim 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi kızlar var mısınız 2024 te nüfus patlaması yapmaya😂😂😂
Çok ikna edici konuşuyorsun canim valla bana mantıklı geliyor bir ara da büyümesi ama sezaryandan korkuyorum sen beni ikna ettin 🤣🤣bende kocamı ikna ediyim bari

Nüfusu geçtim ikinci çocukla benim beynim patlar galiba 😂😂😂
Bı zaman sonra beyin algılamıyor ki zaten ister 1 ister 3 fark etmez yıllara yayacağima tek seferde aradan çıkarırım valla zaten zaman geçince insanın tahammül seviyesi de azalıyor. E yaşın da ilerliyor türlü türlü hastalık çıkıyor zaten 35 ten sorun riskli kabul ediliyor .

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok ikna edici konuşuyorsun canim valla bana mantıklı geliyor bir ara da büyümesi ama sezaryandan korkuyorum sen beni ikna ettin 🤣🤣bende kocamı ikna ediyim bari
Saçmalama kubraa kendine gel 😂😂😂

Bı zaman sonra beyin algılamıyor ki zaten ister 1 ister 3 fark etmez yıllara yayacağima tek seferde aradan çıkarırım valla zaten zaman geçince insanın tahammül seviyesi de azalıyor. E yaşın da ilerliyor türlü türlü hastalık çıkıyor zaten 35 ten sorun riskli kabul ediliyor .
Ay çok güzel konuşuyorsun ama benim hamilelik sıkıntılı geçiyor çocuğum zaten hepten sıkıntılı ben almayayım 😂😂😂

Kız 9 aylıktı oğlum hamile olduğumu öğrendiğimde bende sezeryanlıyım doktora gittim dikişlerin iyi dedi bir sorun yok dedi 29 haftalık hamileyim şimdi düşün 2.🐣 doğduğunda ilk oğlum 19 aylık olacak okula da birlikte giderler abi kardeş birbirlerine de sahip çıkarlar gözüm arkada kalmaz ikiz gibi büyüyüp giderler araları az olunca birbirlerini anlıyorlar

Saçmalama kubraa kendine gel 😂😂😂

@Mervercan kız dur araya girme bi 😂😂😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kız 9 aylıktı oğlum hamile olduğumu öğrendiğimde bende sezeryanlıyım doktora gittim dikişlerin iyi dedi bir sorun yok dedi 29 haftalık hamileyim şimdi düşün 2.🐣 doğduğunda ilk oğlum 19 aylık olacak okula da birlikte giderler abi kardeş birbirlerine de sahip çıkarlar gözüm arkada kalmaz ikiz gibi büyüyüp giderler araları az olunca birbirlerini anlıyorlar
Yapma etme nolur biraz daha yazdıklarını okursam bende yapacam 😂😂😂

Yapma etme nolur biraz daha yazdıklarını okursam bende yapacam 😂😂😂
Valla onu bunu bilmem bakın bundan seneler sonra bir araya gelirsek siz lohusa lohusa yok emmiyor yok kaka yapmıyor vay efendim üstüme kustu diye birbirinize yakınırken ben prenses 👸🏻 prenses kahvemi☕ içip ben size zamanında demiştim der halinize gülerim bak şimdiden söyliyim 😂😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla onu bunu bilmem bakın bundan seneler sonra bir araya gelirsek siz lohusa lohusa yok emmiyor yok kaka yapmıyor vay efendim üstüme kustu diye birbirinize yakınırken ben prenses 👸🏻 prenses kahvemi☕ içip ben size zamanında demiştim der halinize gülerim bak şimdiden söyliyim 😂😂😂
Yada bizim 2. Çocuk olduktan sonra biz tımarhanedeyken gülerek bizleri seyredersin 😂😂😂

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣 oğlum 1 yaşını doldursun hemen çalışmalara başlıcam şuan daha 6 aylik

Belkide hep birlikte yatarız belli mi olur kız 😂😂😂
🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.