Doğum Yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Doğum Yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,096 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum Yaptım
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen
🤣🤣 oğlum 1 yaşını doldursun hemen çalışmalara başlıcam şuan daha 6 aylik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤣🤣🤣
Sen yapana kadar oğlun zaten 16 aylık olacak vakit kaybetme bugünün işi yarına bırakılmaz hadi gayret et 💪🏻💪🏻😁

Seninki meçhul daha ikinci gelmemiş gelince görecem ben seni 😂😂😂
Hiç stresin yok valla öyle sakinim ki bide oğlum çok kuduruk bak düşün

Seninki meçhul daha ikinci gelmemiş gelince görecem ben seni 😂😂😂
Hiç stresin yok valla öyle sakinim ki bide oğlum çok kuduruk bak düşün
Yeni. Ederim gözümde bu canlanmisti ama dur daha çok erken bunun için 9 ayı var kübranın😁

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Yok yok söylemem senin gibi birisi şart bize ikna kabiliyeti yüksek olan biz bu inatla yaşlanıp sonra 2inci uşağı yapariz🤣
Kız ben satış temsilcisiyim zaten çene kuvveti ordan geliyor kaç kocanın ahı var üstümde bir bilsen😂😂😂
Kaç çiftin incir ağacına sahip olmasına vesile oldum çevre bakanı gibi çalıştım durdum yıllarca😂😂😂 kıymetimi bilemediler

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kız ben satış temsilcisiyim zaten çene kuvveti ordan geliyor kaç kocanın ahı var üstümde bir bilsen😂😂😂
Kaç çiftin incir ağacına sahip olmasına vesile oldum çevre bakanı gibi çalıştım durdum yıllarca😂😂😂 kıymetimi bilemediler
Bukadar aldığın yetmedi birde buraya el atiyim dedin bu sefer🤣🤣

🤣🤣🤭

Kac yaşındasın canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar