Doğum Yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Doğum Yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,074 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum Yaptım
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hem gözün aydın hemde büyükk geçmiş olsun canım ..rabbim tez vakitte de kavuştursun.ayni seyleri bende yaşadım hiç merak etme öyle bir geviyorki zaman büyüyorlar.fiziksel gelişimleri akranlarına göre biraz yavaş büyüyorlar ama zihin ve hareket leri yasitlarini hiç aratmayacak kadar iyi oluyorlar.moralini hep iyi tut ki sütünde olumlu enerjini alsın.sen iyi oldukça bebeklerde iyi oluoyralr.nasil doğumdan önce hissettiletimizi hissediyorlarsa şimdide ayni gibi

Süt için elektrikli süt sağma makinası almanı tavsiye ederim.biraz azpahali ama ancak o kurtarır seni .sütünü sagdikca artacak.taburucu olacağın zaman nasıl sütü gondermen gerektiğini anlatırlar.ilerleyen zamanada sütun cogalacak aklımda bulunsun bir defada çok gönderme nazar gelir sütun kesilir valla .ben aptallık ettim bı daha git gel yapmamak için bir defada çok gönderdim nazara geldm sütun çok azaldi
Allah razı olsun canım ben bugün cıktim inşallah ablacım inşallah sağ salim miniklerime kavuşurum🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hülyacım nasıl oldun canım merak ettim bebişler nasıllar
Allah razı olsun kuzum toparlanmaya çalışıyorum bebeklerim kuvezdeler

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣 ah kayra annen ikna olana kadar kalkmasaydın kardeş hakkını şimdilik kaybetti kayra😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendr çok arada kaliyorum bu çocuk konusunda erken mi iyi yoksa geç mi anlayamıyorum
Benim kardeşimle aramda 8 yaş var, ara açıldıkça kardeş gibi değil de annesi gibi oluyorsun.Sen bakıyorsun, sen oraya buraya götürüyorsun, yeri geliyor yemeğini yapıyorsun.Ben okuldayken anneannem bakardı kardeşime, ben gelince eve ödevlerimi yaparken alırdım onu öğretmencilik oynayalım diye beraber derslerimi yapardık 4 yaşında okuma yazma öğrendi, 6 yaşında karekökten sayı çıkarıyordu 🧿😅 Ama hiç arkadaş gibi olamadık mesela.Annem yazlıkta peşime takardı sinir olurdum hep bir sorumluluk üstünde ya düşerse ya kaybolursa, arkadaşları kim bilmem, öyle kardeş gibi yakın değiliz.Annemden saklar gibi benden de saklar bir şeylerini.Her şeyin artısı varsa eksisi de var.Bir de abilik nasıl oluyor bu şekilde onu da bilemem erkek çocukları pek kardeşlerine bakmaz gibi geliyor tabi önyargılı olmamak lazım ama benim şahsi düşüncem 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar