Doğum Yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Doğum Yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,097 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum Yaptım
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Hem gözün aydın hemde büyükk geçmiş olsun canım ..rabbim tez vakitte de kavuştursun.ayni seyleri bende yaşadım hiç merak etme öyle bir geviyorki zaman büyüyorlar.fiziksel gelişimleri akranlarına göre biraz yavaş büyüyorlar ama zihin ve hareket leri yasitlarini hiç aratmayacak kadar iyi oluyorlar.moralini hep iyi tut ki sütünde olumlu enerjini alsın.sen iyi oldukça bebeklerde iyi oluoyralr.nasil doğumdan önce hissettiletimizi hissediyorlarsa şimdide ayni gibi
Doğum yaptım Sancım Cokkk😢

Doğum yaptım Sancım Cokkk😢
Süt için elektrikli süt sağma makinası almanı tavsiye ederim.biraz azpahali ama ancak o kurtarır seni .sütünü sagdikca artacak.taburucu olacağın zaman nasıl sütü gondermen gerektiğini anlatırlar.ilerleyen zamanada sütun cogalacak aklımda bulunsun bir defada çok gönderme nazar gelir sütun kesilir valla .ben aptallık ettim bı daha git gel yapmamak için bir defada çok gönderdim nazara geldm sütun çok azaldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar