Doğum Yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Doğum Yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,122 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum Yaptım
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Normal dogumda da ağrı oluyor bacim. Sen kendini agriya sartlama, dusunmemeye çalış mumkun oldugunca. Daha pasalarini gormeye gideceksin annesi 🤩 yuzdun yuzdun kuyruğuna geldin ☺️
Canımsın Rabbim senden razı olsun herşey biranda oldu kuzum ya

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Tebrik ederim hülyam inan başlığı okuyunca içimden bir şey koptu sanki sağ salim kucağına verecekler içini ferah tut normalde bizim burda bebeğim yoğun bakımdaydi biberon ve aparatlarıni verdiler bana sağma makinesi vardı onunla sağıp veriyordum hemşireye onlar beslenme saatinde veriyorlardi bebeğime orda da belki öyledir sor o makine göğsünü çektikçe sütün artacak 🥰

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaptım Sancım Cokkk😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın 😍❤️, inşallah sağ salim hep birlikdü yuvanıza dönersiniz canım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın 😍❤️, inşallah sağ salim hep birlikdü yuvanıza dönersiniz canım.

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle gözün aydın merak etme paşalar anneller gününü kutlamak için acele etmişler 🤭 içini ferah tut Allah'ın izniyle hiç bir şey olmaz burda kaç kişi dua ediyoruz senin ve bebeklerin için Allah ellerimizi geri çevirmez sen ne kadar iyi olursan onlarda o kadar iyi olacak süt sağmaya çalış bir damlası bile onlar için çok faydalı şuan anne sütü gibisi yok valla benim buzlukta anne sütlerim hep duruyor yakın olsaydım tabi onayın olsaydı koşa koşa gelir getirirdim canım yanındanda ayrılmazdım burdan elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum Allah'ın izniyle bu günlerde geçecek stres yapma olur mu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar