Doğum Yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Doğum Yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,229 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum Yaptım
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

hazmus

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım rabbim hayırlı Salih kullardan evlatlardan eylesin inşallah çabuk toparlanırlar

BERNA35

Kayıtlı Üye
rank

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaptım Sancım Cokkk😢
Canım gözün aydın anneler günü hediyen onlar senin bu kadar güzel hediye olamazdı rabbim analı babalı peygamberli büyütsün ağrılarında hemen geçer inşallah büyürler annesi merak etme bı bakmisin ikide hemencecik yaşına girmis sen kendine çok dikkat et çok sevindim kuzum

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım sen iyileş yavrularına çok iyi bakarlar. sana anneler günü hediyesi olmus yavrularin sütü sagmayi ihmal etme çoğalsın daha emecek kadar büyük degiller ama bi bakmışsın kocaman çocuk olurlar sen canını sıkma. eşimin kuzeni de gecen sene 28 haftalık doğum yaptı şimdi etrafta bıdır bıdır dolanıyor 😊

Doğum yaptım Sancım Cokkk😢
Ayyy kuzum ❤️ Allah sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasıp etsin sanada çok geçmiş olsun 6 saatte 1 ağrı kesici vururlar anestezinin etkisi geçene kadar biraz zorlanırsın. Sezeryan oldun sanırım baş ağrım olursa sade Nescafe iç baş ağrısına kafein iyi geliyor. Senin postunu görünce kendi doğumumu hatırladım gözlerim doldu 🥺 sende bebeklerinde çok güçlüsünüz kendini buna inandır zaten prematüre bebişler minik süper kahramanlar oluyorr 😍 onları ilk görecegin anı hayal et. Dünyada gerçek aşkın ne demek olduğunu insan bebeğini görünce anlıyor duam sen ve bebeklerinle kuzum mümkün olduğunca kendini zorlamadan yürümeye çalış. bebişler de annesini görmek için sabırsızlıkla bekliyordur emin ol. Küçücük olsalarda herşeyi hissediyorlar onlar senin canından Bir parça. Bu günler geçecek Allah'ın izniyle onları kucağına alıp hastaneden çıkıp eve gideceğin günler gelecek 🤲🏻❤️💕🤲🏻
Ha birde şuanda emme refleksleri olmasa bile yoğun bakım hemşiresi anne sütü ister hortumla besliyorlar kuzum hemşirelere. Destek alarak süt sağabilirsin. Kolostrum elle daha kolay sagiliyor. Ama baktın olmadı süt sağma pompası işte kuzum hastanelerde oluyor sana verirler

Tüm sayfalar yüklendi.