Doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Leyla Alkaç tarafından oluşturulan Doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,717 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum yaptım
Konbuyu başlatan Leyla Alkaç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla Alkaç

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece saat dörtte suyum geldi hastaneye geldik sabah on birde sezeryana aldılar kızlar ama erken doğum olduğu için yoğun bakıma alındı daha hiç göremedim lütfen dua edin bebeğime bir an önce kavusayim 36 haftalık doğdu

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Rabbim bir an önce kucağına almayı nasip etsin sağlıcakla bir an önce hastaneden çıkarsınız insallah

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Allah analı babalı büyütsün kuzum ya erkenci gelmiş inş hemen gelir yanına şuan nasılsın cnn kahveni meyve suyunu normal suyunu sık sık iç kabız olmamaya çalış kuzum

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Allah analı babalı büyütsün kuzum ya erkenci gelmiş inş hemen gelir yanına şuan nasılsın cnn kahveni meyve suyunu normal suyunu sık sık iç kabız olmamaya çalış kuzum
Amin canım sağolasın şuan iyiyim ameliyat yerim ağrıyor sadece suyumu falan içiyorum arada ufak yürüyüşlerde yapıyorum inşallah kabızlık sıkıntım olmaz ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar