Dogum yaptim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubi tarafından oluşturulan Dogum yaptim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,001 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yaptim
Konbuyu başlatan Tubi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş şeyma

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Arkadasşarım dogum yaptim sukur darısı bekleyenlerin basına ınsallah doktor bebegın kafası buyuk dedi ama kafası buyuk fılan degıl demekkı her doktora guvenmeyeceksın kordonladımı baglattırdım
Gözünüz aydın şükür kavuşturna diyelim darısı başıma ya bekliyom

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Arkadasşarım dogum yaptim sukur darısı bekleyenlerin basına ınsallah doktor bebegın kafası buyuk dedi ama kafası buyuk fılan degıl demekkı her doktora guvenmeyeceksın kordonladımı baglattırdım
Gözünüz aydın olsun Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Ece mi Enes mi?

Kayıtlı Üye
rank
Şükürler olsun saqsalim kucaqina aldın darısı bizim başımıza allah analı babalı büyütsün inşallah kardeşim Rabbim sağlık sıhhat wersin bende nasip olursa 3.bebeqimi doqurursam kordonlarimi baqlattiracam inşallah 😊😊😊

Tubi

Kayıtlı Üye
rank
Şükürler olsun saqsalim kucaqina aldın darısı bizim başımıza allah analı babalı büyütsün inşallah kardeşim Rabbim sağlık sıhhat wersin bende nasip olursa 3.bebeqimi doqurursam kordonlarimi baqlattiracam inşallah 😊😊😊
Valla bende 3 uncu bebegım sukur baglattırdım doktor baglamam yasın kucuk dedi hocam ben baglatmak istiyorum deyince esinle yeni mi aldın kararı yoksa onceden mı aldırdınız dedi bende onceden beri dusunuyıruz dedım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah hayırlı etsin inşallah canım
Tesekkur ederım canım benim darısı basına
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah hayırlı etsin inşallah canım
Tesekkur ederım canım benim darısı basına
Gözünüz aydın olsun Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin acısını göstermesin Rabbim
Amin cumlemızıne ınsallah canım darısı sag saglım alın bebegın izi kucağınıza

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canim RABBIM anali babalı büyütmek nasip eylesin insallah darısı bizlerin başına olsun insallah benimde 4 üncü gebelik bu doğumda bende baglatcam insallah bakalım saglicak la olsun bebislerimiz de bizlere de güç kuvvet versin RABBIM

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım ınsallah baglarlar allahım senide bir avaz da kurtarsın
Doktorumla konuştum canim sezaryen de olsa normal doğum da olsa yapacak insallah mecbur yaptircam çünkü spiral taktirdim tutmadı hap kullaniyodum 4 yıldır pandemi girince sağlık ocağı kesti ilacı da alamadım condom kullanıyordu eşim oda delik çıktığı gün gebe kaldım o yüzden baglatmak en iyisi

Tubi

Kayıtlı Üye
rank
Doktorumla konuştum canim sezaryen de olsa normal doğum da olsa yapacak insallah mecbur yaptircam çünkü spiral taktirdim tutmadı hap kullaniyodum 4 yıldır pandemi girince sağlık ocağı kesti ilacı da alamadım condom kullanıyordu eşim oda delik çıktığı gün gebe kaldım o yüzden baglatmak en iyisi
Tabıkı de baglatmak en ıyısı ya ben her ay o korkuyu yasamadan sa en guzelı kurtulurum kendi korunuyor esım ama hıc saglikli degıl

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar