Dogum yaptim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubi tarafından oluşturulan Dogum yaptim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,002 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yaptim
Konbuyu başlatan Tubi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş şeyma

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tabıkı de baglatmak en ıyısı ya ben her ay o korkuyu yasamadan sa en guzelı kurtulurum kendi korunuyor esım ama hıc saglikli degıl
Kendi korunmasına da inanmiyorum ben esimin şahsen benim ikinci üçüncü çocuk da kendi korunduğu halde oldu o yüzden o korku yu yaşamak mi bidaha RABBIM olmayana nasip eylesin insallah daha yaşım 27 4 üncü çocuğa hamileyim benim yasitlarim ya yeni evleniyo yada 1 cocuk yapiyo başka yok valla

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Kendi korunmasına da inanmiyorum ben esimin şahsen benim ikinci üçüncü çocuk da kendi korunduğu halde oldu o yüzden o korku yu yaşamak mi bidaha RABBIM olmayana nasip eylesin insallah daha yaşım 27 4 üncü çocuğa hamileyim benim yasitlarim ya yeni evleniyo yada 1 cocuk yapiyo başka yok valla
Hehehhe:))ben 32 yim ilk cocugum olacak ins daha bi senelik evlym ole dusnmeyi. Allah nasip etti demek

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Arkadasşarım dogum yaptim sukur darısı bekleyenlerin basına ınsallah doktor bebegın kafası buyuk dedi ama kafası buyuk fılan degıl demekkı her doktora guvenmeyeceksın kordonladımı baglattırdım
Gözünüzaydın Rabbim sağlıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin İnşallah 🤲🏻darısıda bizlere İnşallah 🤗

Tubi

Kayıtlı Üye
rank
Valla ha dogru bende 28 yasındayım 3 uncu geldi dunya ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözünüzaydın Rabbim sağlıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin İnşallah 🤲🏻darısıda bizlere İnşallah 🤗
Insallah canım sag saglam alırsınız kucagınıza

Dilara 33

Kayıtlı Üye
rank
Arkadasşarım dogum yaptim sukur darısı bekleyenlerin basına ınsallah doktor bebegın kafası buyuk dedi ama kafası buyuk fılan degıl demekkı her doktora guvenmeyeceksın kordonladımı baglattırdım
Hayırlı olsun cnm kordon bağlatmak sakıncalımı nasıl bende dogülumda düşünüyorum da hiç fikrim yok bilgi verebilirmisin ağrın var mı

Tubi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.