Doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İmoşun Annesi tarafından oluşturulan Doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,486 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım
Konbuyu başlatan İmoşun Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 👼👼1995👼👼
A

Annenin annesi

Guest
Selam hanımlar ben dün gece acil sezaryen ile doğum yaptım bende oğlumda iyiz cok şükür biraz küçük doğdu oğlum 2000 gram bide sütüm yok hanımlar emziriyorum ama kan şekeri düşüyor mama veriyorum kusuyor ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz..
Eczaneden anne sütü artırıcı çaylar var sürekli onlardan al bndede aynıydı aldım faydası vardı günde 2 defa kullandım sende kullan

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Allah analı babalı büyütsün canım fazla veriyorsan fazlasını çıkarıyordur ama doktoruna söyle bu durumu benim oğlumda emzirdiğim halde iki defa kustu doğduğu gün Dr söyledik meğer anne karnında idrarını yutmuş midesi yıkandı bilgisi olsun yinede

Selam hanımlar ben dün gece acil sezaryen ile doğum yaptım bende oğlumda iyiz cok şükür biraz küçük doğdu oğlum 2000 gram bide sütüm yok hanımlar emziriyorum ama kan şekeri düşüyor mama veriyorum kusuyor ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz..
Hayırlı olsun canım Allahım analı babalı büyütsün inşallah hemşirelere sor canım belki başka mama ver derler

Allah analı babalı büyütsün. Tebrik ederim. Kaç haftalık dogdu 2kq ?

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak suyla mutlaka yıka bak hemen gelir inşallah
Daha gelmedi canım ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim size bagışlasın acısını göstermesin güle güle büyütün bizlerde saglıkla nasip etsin inşallah hastaneden çıkınca bol dereotu ve üzüm tüket suyu bol iç göreceksin nasıl arttığını
Amin canım Allah razı olsun dereotu yiyemiyorum ama şu içiyorum çıkınca üzüm de yerim canım çok saol

Rabbim size bagışlasın acısını göstermesin güle güle büyütün bizlerde saglıkla nasip etsin inşallah hastaneden çıkınca bol dereotu ve üzüm tüket suyu bol iç göreceksin nasıl arttığını
Amin canım Allah razı olsun dereotu yiyemiyorum ama şu içiyorum çıkınca üzüm de yerim canım çok saol

Canım merak ettim bebişin kan şekeri neden düşüyor acaba bilgin var mı
Aç olduğu yeterli beslenmedigi için bide küçük doğduğu için canım eğer düşük çıkmaya devam ederse yoğun bakıma alırız dediler durmadan veriyorum ama daha gelmedi sütüm

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Daha gelmedi canım ya

Aç olduğu yeterli beslenmedigi için bide küçük doğduğu için canım eğer düşük çıkmaya devam ederse yoğun bakıma alırız dediler durmadan veriyorum ama daha gelmedi sütüm
Rabbim yardım etsin kolaylaştırsın inşallah moralini bozma sakın en önemlisi sen iyi olacaksın ki minnosta iyi olacak

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin acısını göstermesin Rabbim. Hoşaf ye kayısı suyu iç incir ye sütün olr

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar ben dün gece acil sezaryen ile doğum yaptım bende oğlumda iyiz cok şükür biraz küçük doğdu oğlum 2000 gram bide sütüm yok hanımlar emziriyorum ama kan şekeri düşüyor mama veriyorum kusuyor ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz..ge

Geçmiş olsun canım. Allah analı babalı büyütsun. Kaç haftalık dogduki çok küçük

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah analı babalı büyütsün. Tebrik ederim. Kaç haftalık dogdu 2kq ?
Saol canım Allah razı olsun inşallah 35 haftalık doğdu ama biraz gelisim geriliği de vardı

Geçmiş olsun canım. Allah analı babalı büyütsun. Kaç haftalık dogduki çok küçük
35 haftalık doğdu canım iki hafta geriden geliyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar