Doğum yardımı ne zaman yatırılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Alkaç tarafından oluşturulan Doğum yardımı ne zaman yatırılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,947 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yardımı ne zaman yatırılıyor
Konbuyu başlatan Leyla Alkaç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar ben yirmi gün önce doğum yaptım sonra doğum yardımına başvurdum ama e devlette başvuru yaptığım falan gözükmüyor acaba başvurum onaylanmadı mi sisteme mi geçmedi mi yoksa sistemde gozukmesede başvurum sayiliyo mu yani para yatarmi bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
E devlet üzerinden ödeme çıktıgı zaman gözüküyor sanırım.
Benim çocukların ödemesi Doğum Yardımı Başvuru Sonucu Sorgulama alanında gözüküyor şuan.
Yaklaşık 1 ay sonra hesaba yatırılıyor

M

Mçk

Guest
Ya kızlar ben yirmi gün önce doğum yaptım sonra doğum yardımına başvurdum ama e devlette başvuru yaptığım falan gözükmüyor acaba başvurum onaylanmadı mi sisteme mi geçmedi mi yoksa sistemde gozukmesede başvurum sayiliyo mu yani para yatarmi bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
E devlet üzerinden ödeme çıktıgı zaman gözüküyor sanırım.
Benim çocukların ödemesi Doğum Yardımı Başvuru Sonucu Sorgulama alanında gözüküyor şuan.
Yaklaşık 1 ay sonra hesaba yatırılıyor
Canım benim de ilk çocuğumun yattığı ve aldığım gösteriyor da şimdi ikincisine başvuru yaptım ya başvuru yaptığım gözükmüyor onu soruyodum bende demekki yatınca gözükecek o zaman

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Ben 3 ay sonra alabildim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar