Sorum var Doğum zamanı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenibebe tarafından oluşturulan Doğum zamanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 141 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum zamanı
Konbuyu başlatan Yenibebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İki cinsiyette de doğuranlara sorum sizce kız mı erkek mi daha erken gelir benim kızım 41. Haftayı dokdurmuştu doğmadığı için suni sancı vermişlerdi acaba buda 40ı geçer mi daha mı erken gelir yorumlarda buluşalım 😚
Bende kızımı 40. haftada doğurdum erkekler geç gelir derler ama hiç cinsiyetle alakası yok bence

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İki cinsiyette de doğuranlara sorum sizce kız mı erkek mi daha erken gelir benim kızım 41. Haftayı dokdurmuştu doğmadığı için suni sancı vermişlerdi acaba buda 40ı geçer mi daha mı erken gelir yorumlarda buluşalım 😚
Benimki de dayanamadı kızım 35+6 da geldi ikisi de erkek 38 de doğdular cnm

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Selam benim kızım 36 haftada doğdu her doğum her bebek farklıdır
İki cinsiyette de doğuranlara soruğm sizce kız mı erkek mi daha erken gelir benim kızım 41. Haftayı dokdurmuştu doğmadığı için suni sancı vermişlerdi acaba buda 40ı geçer mi daha mı erken gelir yorumlarda buluşalım 😚

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba canım her bebek her doğum farklı bebek ne zaman uygun görürse o zman geliyor biraz onların keyfine kalmış sanırım
Oğlum 34 haftalık geldi kızım 38 haftalıkken geldi

Tüm sayfalar yüklendi.